A-Híd OSC - RacioNET Honvéd

8:6

(3:1, 1:1, 1:3, 3:1)

kedd 07.10.2014, 19:05 • Nyéki Imre Uszoda • E.ON Férfi OB I

Nagyon kemény és izgalmas mérkőzéssel rajtolt a férfi vízilabda OB I 2014/15-ös szezonja! A Honvéd végig partnere volt a nyáron igencsak megerősített OSC-nek. Mindkét fél sokat hibázott emberelőnyben, de ez talán még a szezon eleji formának tudható be. Két keményen védekező együttest láthatott a fantasztikus hangulatot varázsoló közönség, amelyek közül végül a hajrát jobban bíró OSC kerekedett ki győztesen. Reméljük sok hasonlóan nagy csatát láthatunk még ebben a szezonban! Tartsanak velünk a holnapi találkozókon is! Köszönöm ma esti figyelmüket! (20:13:46)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    SALAMON FERENC középről a bal alsóba lő, bebiztosítva ez által a győzelmet! (8:6)

32
    STEINMETZ BARNABÁS fórban a gólvonal elől húzza szintén a hálóba a labdát, lekopírozva az előző akciót! (7:6)

31
    Éppen amikor kiegészült a Honvéd, DECKER ÁDÁM kap jó labdát a kapu előtt, amit könnyedén húz a hálóba! (7:5)

31
    Steinmetz a bal oldalról a bal kapufára ejt, visszaúszás közben pedig kiállítják.

30
    A centerbe játszott labda nem jó hazai részről, Vad Lajos pedig a labdaszerzés után időt kér.

28
    Lévai üti ki a bal felsőbe tartó labdát, de a hazaiakhoz pattan a játékszer.

28
    Kiss középről lő fórban, de kísérlete levágódik a felső lécről.

27
    BUNDSCHUH ERIK harmadik gólját lövi, a bal alsóba talál be! (6:5)

26
    Lejár a támadóideje az OSC-nek, így fordulhat a vendég csapat, de hosszú Lévai indítása.

26
    Nem jut el lövésig fórban a Honvéd.

25
    Eladja elől a labdát a hazai együttes.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, Kovács volt gyorsabb.

Továbbra is nagyon izgalmas a mérkőzés! A Honvédnak sok munkával sikerült felzárkóznia, míg az OSC mintha kicsit fáradni látszana. Kemény utolsó negyed elé nézünk!

24
    Kovács a bal szélről húzza kapura a labdát, de Lévai zárja a rövidet. Ezzel vége a harmadik negyednek.