KSI SE - DVSE 7:9 (vége) | PVSK-Mecsek Füszért - Tiszavirág Szeged Diapolo 7:11 (vége)
Kaposvár - ZF Eger 3:8 (vége) | Valdor Szentes - Szolnok 9:17 (vége)
Kaposvár - ZF Eger

3:8

(0:3 ; 1:1 ; 1:2 ;1:2)

szerda 08.10.2014, 19:30E.ON Férfi OB I

Az idény első fordulójában a sokkal esélyesebb ZF Eger csapata magabiztosan szerezte meg a győzelmet a Kaposvár otthonában. Egy percig nem volt kérdéses, hogy a világklasszisokkal felálló vendég csapat lesz a mai találkozó győztese. (20:33:10)

32
    Ágner lövi a felső lécre a labdát, de Sántavy összeszedi majd passzol Parezanovichoz, aki az utolsó másodpercben lövi el, de Mitrovic védeni tud ismét.

32
    Szécsi fogja Lőrincz pattintott lövését.

31
    Parezanovicot szórják ki a játékvezetők.

31
    Ágner lövését blokkolják.

31
    Vapenski szánja el magát lövésre középről, azonban a felső lécet találja el, a labda Szécsi elé pattan.

30
    Parezanovic ellen ítélnek kontra faultot.

30
    Cuk 8 méterről tüzel, viszont Szécsi biztos kézzel hárít.

29
    Vikalo kezéről lopják le a labdát.

29
    Surányi lövését tolja sarokra Mitrovic.

28
    Angyal nem tudja megszerezni a becenterezett labdát, jöhet a Kaposvár.

28
    Zalánkit állítják ki. Surányi passzol Parezanovichoz, aki kihagyja a lövést 5 méterről.

27
    Vapenski szerzi meg Surányi elől a labdát.

27
    ANGYAL DÁNIEL értékesíti az emberelőnyt, a jobbról betett labdát húzásból lövi el Szécsi kezei mellett a jobb felső sarokba. 3-8