KSI SE - DVSE 7:9 (vége) | PVSK-Mecsek Füszért - Tiszavirág Szeged Diapolo 7:11 (vége)
Kaposvár - ZF Eger 3:8 (vége) | Valdor Szentes - Szolnok 9:17 (vége)
Valdor Szentes - Szolnok

9:17

(1:2, 3:5, 5:3, 0:7)

szerda 08.10.2014, 19:30 • Szentesi uszoda • E.ON Férfi OB I

A félidőre három góllal meglépett a Szolnok, de nem tudott igazán nagy előnyt kiépíteni magának az esélyesebb vendégcsapat. Ezt aláhúzandó a harmadik negyed végén egyetlen gólra zárkózott fel a Szentes, kiválóan tartották magukat.

A záró negyed pedig ritkán látható gólfesztivált hozott a Szolnok részéről. 0:7 lett (!) az utolsó játékrész, ezzel végül kiütéses vereséget mértek a Szentesre, előtte ennek semmi jele nem volt. Győzelemmel kezdett tehát a Szolnok.

Valdor Szentes – Szolnok: 9-17!
    ---- (20:59:21)

Vége a mérkőzésnek!

32
    Hangay megint labdát szerez, de már csak néhány másodperc van hátra.

32
    HANGAY Zoltán betalál ziccerből. 9-17!!

32
    Hangay szerez labdát, majd megúszik vele.

32
    Időt kér a Szentes 40 mp-cel a vége előtt.

32
    A mérkőzés utolsó percében járunk. Vámos Mártont állítják ki 20 másodpercre.

32
    Szabó szerez labdát hátul.

31
    A harmadik negyed után semmi jel nem mutatott arra, hogy ennyire pokoli sima lesz a vége a meccsnek.

31
    Labdát szerez a Szolnok, majd időt kérnek a vendégek.

31
    Stefan MITROVIC akciógóllal már hétre növeli a szolnoki előnyt. 9-16!

30
    Ebben a negyedben hengerel a Szolnok, a Szentes semmit nem tud már tenni a vendégek ellen.