Magyarország_dup – Ausztria 36:23 (vége) | Szlovákia – Csehország2 22:21 (vége)
22:21 (11:11)
Csehország2
péntek 10.10.2014, 18:30Provident Kupa

60
    Ahogy sejteni lehetett izgalmasra sikeredett a vége, végül Szlovákia egy góllal legyőzte a cseheket. Az első félidőben végig kiegyenlített volt a küzdelem a pályán, majd a fordulást követően Csehország lányai játszottak jobban, a szomszédainkat viszont nem sikerült leszakítani, a szlovákok tapadtak. Az 50. percben hárommal ment Csehország, talán ekkor már ők is elhitték hogy zsebben a meccs, de a szlovákok nagy lelkierővel küzdöttek, nem adták fel, így a vége előtt két-három perccel már egyenlő volt az állás.
    Az utolsó percek északi szomszédunknak sikerült jobban, másodpercekkel a vége előtt Kertészová eldöntötte a találkozót.
    Holnap is két mérkőzéssel várjuk Önöket, tartsanak akkor is velünk.
    Köszönöm a figyelmet! (20:01:45)

60
    Mérkőzés vége. (22:21)

60
    Néhány másodperccel a vége előtt KERTÉSZOVÁ eresztett el egy bombát középről, lökete a kapufáról bepattant. (22:21) (22:21)

60
    Trehubova rosszul játszotta be a labdát, de a csehek sem tudták góllal befejezni a támadást, Turóciová védett. (21:21) (21:21)

59
    Sterbová belement, Szlovákia támadhat a vezetésért. (21:21) (21:21)

59
    Csehország időt kért. (21:21) (21:21)

58
    Mindkét csapat hibázott most támadásban, érezhetően feszültek a játékosok. Csehország támadhat. (21:21) (21:21)

57
    Labdát szereztek a szlovákok, sikerült leindítani, JAKUBISOVÁ nem hibázott ziccerben. Ezzel egyenlő. (21:21) (21:21)

56
    A szlovákoknak nem sikerült góllal befejezni az akciót, de a csehek is eladták a labdát. (20:21) (20:21)

56
    Szlovákia időt kért. (20:21) (20:21)

55
    SZÜCS bevarrta átlövésből, ezzel egy gólra jön fel Szlovákia. Lesz itt még izgalom a végén. (20:21) (20:21)

54
    A csehek dobhattak hétméterest, a szlovák kapus nagyot védett,. így nem sikerült három gólra növelni az előnyt. (19:21) (19:21)

54
    Trehubova védekezett keményen, ő is lemegy két percre. (19:21) (19:21)

53
    Czanik is bekeményített, ő is két percet kapott. (19:21) (19:21)

53
    Hrbková kapott két perces büntetést. (19:21) (19:21)

52
    CZANIK fejezte be góllal a szlovákok támadását, ezzel kettő a különbség. (19:21) (19:21)

52
    Leindítottak a csehek, SALCAKOVÁ magabiztosan értékesítette a ziccert. (18:21) (18:21)

51
    Leindítottak a szlovákok, Raniková viszont ziccerben hatalmasat védett. (18:20) (18:20)

50
    Szücs fejezte be góllal a szlovákok támadását, betörésből csökkentette a hátrányukat. (18:20) (18:20)

Szlovákia: Tóthová, Súlovská, Turóciová (kapusok) – Rajnohova, Blazeková, Kertészová, Benusková, Czanik, Dubajová, Wollingerová, Szücs, Michnová, Sukennikova, Baciková, Jakubisová, Trehubova, Bíziková
    Csehország2: Satrapová, Müllnerová, Raniková (kapusok) – Knedlíková, Janusková, Keclíková, Chrenková, Salcaková, Kultvasrova, Hrbková, Sterbová, Malá, Crhová, Selucká, Kubácková, Stellnerová, Marciková, Severová

Játékvezetők: Herczeg, Südi