Magyarország_dup – Szlovákia 46:23 (vége) | Ausztria – Csehország2 24:22 (vége)
Ausztria
24:22 (11:11)
Csehország2
szombat 11.10.2014, 16:15Provident Kupa

Az első félidő 11:11-es döntetlennel zárult, a második játékrészben viszont Ausztria sokkal jobban játszott, így végül megérdemelten nyerte meg a találkozót.
    A cseheknek volt egy hét perces hullámvölgyük, ez pedig az eredmény szempontjából meghatározónak bizonyult. Az osztrákok már hattal is vezettek, ekkor ugyan Csehország zsinórban négyet is vágott, de az egyenlítésre már nem volt ideje.
    Köszönöm a figyelmet! (17:48:13)

60
    Mérkőzés vége. (24:22)

60
    Az osztrákok vezették a találkozó utolsó támadást, nem tudták góllal befejezni a támadást. (24:22) (24:22)

60
    Az osztrákok eladták a labdát, SELUCKÁ ugyan betalált, de mégse lehet teljes a cseh boldogság. (24:22) (24:22)

59
    Ausztria időt kért. (24:21) (24:21)

59
    Zsinórban harmadik góljukat lövik a csehek, ezúttal KULTVASROVA bombája kötött ki a bal sarokba. (24:21) (24:21)

58
    MALÁ átlövésből betalált, de nagy valószínűség szerint ez már késő hajrá a cseheknek. (24:20) (24:20)

57
    KNEDLÍKOVÁ-ra játszották ki az akciót a csehek, szélről magabiztosan lőtt a kapuba. (24:19) (24:19)

57
    Engel kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhatnak a csehek. (24:18) (24:18)

56
    MAGELINSKAS jobb kettőből, talpról eresztette el, már minden sikerül az osztrákoknak. (24:18) (24:18)

55
    Keclíková lövése gyenge, könnyen leblokkolták. Ausztria támadhat. Innentől kezdve már csak türelmesen kell játszani a szomszédainknak. (23:18) (23:18)

54
    MAGELINSKAS érkezett nagy lendülettel, jobb kettőből bevarrta. Ezzel öt közte. (23:18) (23:18)

53
    Jól védekeznek az osztrákok, illetve Herrmann is elemében van a kapuban. (22:18) (22:18)

52
    KNEDLÍKOVÁ szélről betalált, nyolc perccel a vége előtt négy gól a különbség a két csapat között. (22:18) (22:18)

51
    Egyre nagyobb bajban vannak a csehek, ENGEL átlövésével már öttel megy Ausztria. (22:17) (22:17)

50
    SCHEFFNECHT szórja a gólokat, bődületes nagy bombái vannak. (21:17) (21:17)

49
    STERBOVÁ volt szabálytalan, két perces büntetést kapott. (20:17) (20:17)

49
    KNEDLÍKOVÁ talált be hosszú percek után az osztrák kapuba, ezzel három a különbség. (20:17) (20:17)

48
    SCHEFFKNECHT kapta el a fonalat, ismét átlövésből vette be a csehek kapuját. (20:16) (20:16)

Ausztria: Blazek, Herrmann (kapusok) – Stockhammer, Kaiser, Scheffknecht, Grigaite, Goricanec, Magelinskas, Plach, Dedic, Wess, Grausenburger, Engel, Mauler, Budecevic, Berisha
    Csehország2: Satrapová, Müllnerová, Raniková (kapusok) – Knedlíková, Janusková, Keclíková, Chrenková, Salcaková, Kultvasrova, Hrbková, Sterbová, Malá, Crhová, Selucká, Kubácková, Stellnerová, Marciková, Severová

Játékvezetők: Kékes Csaba, Kékes Pál