Fehérvár AV19 – Orli Znojmo 3:1 (vége)
Fehérvár AV19
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
szombat 11.10.2014, 14:00 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

47:24
    Megszaporodtak a kiállítások, Pados Lászlót küldik ki két percre akadályozásért.

42:18
    Négy a négy ellen folytatják a csapatok, Hacecky büntetése kettő perc durva játékért.

40:33
    Kettős hátrányba kerül a Fehérvár, miután Pillók Martint kiküldik palánkra lökésért.

39:48
    Arany Mátét küldik ki két percre gáncsolásért.

33:42
    Ismét Mark Zajic ül ki, ezúttal bottal akasztásért.

30:17
    A kavarodásból végül egy vendéget, Mark Zajicot küldik ki, palánkra lökésért.

18:59
    Az első vendég kiállítás a meccsen, Pospisil büntetése kettő perc gáncsolásért.

04:50
    Itt az első kiállítás a mérkőzésen, Szabó Dánielt küldik ki két percre fogásért.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 5. Pillók (Sárpátki, Korbuly), 23. Mazzag (Sárpátki, Szaller), 33. Szaller (P., Reisz) – 40. Racicky (Krcho, Zajic)

Fehérvár AV19: Kornakker (Bors) – Arany, Korbuly, Pillók, Tóth, Sárpátki – Vokla, Szaller, Szabó P., Reisz, Hamvai – Bors, Lengyel, Mazzag, Szász, Szabó D. – Pados, Szakácsi, Prácser, Balogh