Fehérvár AV19 – HC TWK Innsbruck 4:3 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Fehérvár AV19
4:3 (0:0, 2:0, 1:3 - 1:0)
HC TWK Innsbruck
vasárnap 12.10.2014, 17:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBEL

55:02
    Matt Sidallt állítják ki két percre bottal lökésért, ami azért érdekes, mert ugyanilyen szituációban nekünk öt percet, és véglegest adtak a bírók.

51:04
    Marino lövése után alakult ki egy kis csete-paté, aminek a végén végül LoVecchiot állítják ki durva játékért.

44:47
    Hosszas tanakodás után végül csak tőlünk állítanak ki, Magosi Bálintot küldik ki fejre irányuló támadásért 5 percre és végleges fegyelmivel. Banham ül ki a padra hogy visszatérhessen 5 perc után.

31:45
    Jeff LoVecchiot küldik ki 2+10 percre hátulról való lökésért.

29:25
    Hosszú idő után hazai oldalon kiállítás, Kovács Csaba ül ki két percre bottal akasztásért.

23:26
    És újabb vendég kiállítás, Frischmann ül ki bottal lökésért.

21:01
    És egy újabb vendég kiállítás, Matt Sidall ül ki magas bottal való játékért.

20:15
    Kaspitz ül ki akadályozásért, így vége is a vendég előnynek.

19:56
    LoVecchio ül ki két percre bottal akasztásért.

11:13
    Nem tudtak bejutni a harmadunkba előnyben a vendégek, sőt, Pittil-t botfogásért ki is küldik tőlük.

09:45
    Brandon Marinot állítják ki két percre testre ütésért.

06:10
    Kevin Wehrset is kiállítják a bírók, négy a négy ellen folytatják a csapatok.

04:33
    Beechet küldik ki a bírók, az első hazai előny.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 23. LoVecchio (Boivin, Sarauer), 23. Banham (Wehrs, Boivin), 51. Banham (Sarauer), 62. Kovács (Tokaji) – 52. Beech (Ross, Vanballegooie), 55. Beech (Ross, Björk), 56. Vanballegooie

Fehérvár AV19: Robinson (Rajna) – Reiter, Ejdepalm, Kovács (A), Sikorcin, Banham – Wehrs, Boivin, LoVecchio, Sarauer (A), Marino – Orbán, Tokaji (C), Kocsis, Erdély, Vincze – Hetényi, Kiss, Benk, Nemes, Magosi
    HC TWK Innsbruck: Munro (Machreich) – Björk, Ross, Schennach, Beech (A), Ulmer – Pedevilla, Vanballegooie, Hörtnagl, Valdix, Siddall – Stern, Pittl (A), Höller, Kaspitz, Mössmer (C) – Hanschitz, Huber, Steinacher, Frischmann