Granada – Rayo Vallecano 0:1 (vége)
Granada CF
0:1 (0:0)
Rayo Vallecano
péntek 17.10.2014, 21:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Primera División

A Rayo Vallecano a hosszabbítás utolsó percében szerzett góllal megnyerte a meccset, pedig a döntetlen igazságos lett volna. Egyik csapat sem játszott jól, rengeteg volt az eladott labda és a technikai hiba. Az első félidőben ráadásul sokat állt is a játék.

A Rayóban Lica volt a legjobb és Baptistao mozgott még ígéretesen, a sors furcsa fintora, hogy éppen a helyére beálló Manucho döntötte el a találkozót és az a Kakuta adta a gólpasszt, aki borzasztó formában futballozott 92 percig, meglepő volt, hogy nem őt hozta le korábban edzője. A Granadából senkit sem lehet kiemelni jó teljesítménye miatt. A Granadának sorozatban ez volt a harmadik veresége.

Granada – Rayo Vallecano 0:1

Köszönöm a figyelmet! (23:02:05)

90+4
    MANUCHO - 0:1

90+3
    A Rayo Vallecano gólt szerzett!

Nyom adta el a labdát a saját térfelén, az egész meccsen rosszul játszó Kakutához került, becsapta Foulquier-t és a jobb oldalon érkező MANUCHO-tugratta ki, aki 6 méterről a jobb összekötő helyéről kilőtte a hosszú alsó sarkot és megszerezte a győzelmet a Rayo számára

90+2
    El-Arabi játszott középre balról, középen Rochina sarokkal akarta kapura tenni a labdát, de jócskán mellé ment.

90+1
    Trashorras felívelt szabadrúgása sem okozott veszélyt.

90
    3 perc a hosszabbítás.

89
    Piti és Baena ütközött egymással,utóbbi kapta a lapot.

88
    Egyik csapat sem érdemel győzelmet. Igazságos lenne a döntetlen.

87
    Tononak kellett kijönni a kapuból és felszedni a labdát.

85
    Insua a gólhelyzetben lévő Rochinát rántotta le, akár pirosat is kaphatott volna.

84
    Manucho lőtt gólt lesről.

84
    A Rayo másik jól teljesítő játékosa is lejött, Manucho a helyén.

83
    Baptistao lőtt 30 méterről jobbal, megpattant a lövés, Roberto könnyedén szedte fel.

82
    Baptistao lökte fel Murillót.

81
    Most El-Arabitól láthattunk technikai hibát.

80
    Rico rúgta fel a nagy szólóba kezdő Baptistaót.

79
    Sissokót váltotta Carlos.

78
    Insua nem tudott átvenni egy nem túl erős passzt.

77
    A mezőny talán legjobbja Lica jött le, Embarba ment be.

76
    Továbbra sincsen magas színvonalú játék, de kevesebbet áll a játék a második félidőben. Helyzet csak elvétve akadt.

74
    Nyom beadása senki sem volt jó.

72
    Piti szándékos kezezésért kapott sárgát.

71
    Licát lehetett ismét dicsérni harcosságáért.

70
    Robertót hozták nehéz helyzetbe a védők, de a kapus tisztázott.

69
    Nyom reklamálásért kapta a lapot.

69
    Nyom futott el a jobb szélen, majd megállt, azt reklamálta, hogy meglökték.

67
    Tito nem érte utol a neki szánt indítást.

66
    Insua lőtt közel 30 méterről ballal nem sokkal fölé.

65
    Foulquier ment a sebes a bal szélen, de a centerezése pontatlan volt.

64
    Lica lőtt 20 méterről a bal összekötő helyéről, kevéssel a jobb alsó sarok mellé.

63
    Foulquier lőhetett 15 méterről, de belevetődtek a lövésébe.

62
    Roberto ügyetlenkedett, a frászt hozhatta a hazai nézőkre.

61
    Sissoko érkezett nagy rössel, de elhagyta a labdát.

60
    Baena szerelte szépen Ricót.

59
    A szinte észrevehetetlen Albertót váltotta az előző fordulóban gólt szerző El-Arabi.

57
    Újabb kilátástalan Granada-támadás.

56
    Mezőnyjáték zajlott, sok eladott labdával.

55
    Foulquier lőtt a balösszekötő helyéről kapásból 12 méterről, de blokkolták lövését.

53
    Ba vesztett labdát, majd visszahúzta Sissokót.

52
    Még egy rossz Kakuta-passzt jegyezhettünk fel.

51
    Baptistao emelt középre jobbról az alapvonal közeléből, de nem volt egy csapattársa sem középen.

50
    Piti felívelt szabadrúgását Tono lehúzta.

49
    Baena állította meg szabálytalanul Pitit.

48
    Lica lőtt a jobb összekötő helyéről, de elment a labda a kapu előtt.

46
    Rochina jött Marreh helyett.

46
    A Rayo kezdte a második félidőt.

46

Igazán eseménytelen első félidőt láthattunk. Rengeteget állt a játék, nagyon sok szabálytalanság volt. Mindkét oldalon egy helyzet adódott. Lica tekert szépen, egy Rayo akció végén, míg a Granada részéről Murillo veszélyeztetett fejesből. Reménykedjünk a jobb folytatásban.

45+3

45+2
    Baptistao felé szállt egy labda de hosszú volt, a csatár megköszönte, hogy gondoltak rá.

45+1
    Marreh lépett oda csúnyán ellenfelének.

45+1
    2 perc a ráadás.

45+1
    Bueno megsérült és furcsa mód közvetlenül a szünet előtt lehozták. Pereira a helyén.

44
    Megint állt a játék, Bueni maradt lenn a gyepen.

42
    Kakuta sokadik rossz passza, ezúttal Liát kereste, sikertelenül.

41
    Továbbra sem élvezetes a meccs, nagyon sok a játék megszakítás és a beadások is rendre pontatlanok.

39
    Murillo húzódott előre egy szabadrúgáshoz, csúsztatta meg a felívelt labdát 5 méterről. Alig ment fölé.

39
    Pereira nem volt a pályán úgy kapott sárgát.

38
    Amaya kapott sárgát utólag, korábbi szabálytalanságáért.

37
    Remek Rayo kontra végén a jobb oldalról lőtt középre Lica laposan, de Roberto felszedte a labdát Baptistao elől.

36
    Újabb rossz Rayo-beívelés.

35
    A Granada lőtt szabadrúgást 35 méterről. Rico ívelését Tono öklözte ki.

34
    Tono is húzta egy kicsit a időt, kevés a folyamatos játék.

33
    Ismét állt a játék, ezúttal Baenának fájt a dereka.

32
    Buenót ápolták hosszasan.

31
    Sossoko gáncsolta Buenót.

30
    Nyom adott be teljesen üresen a jobb oldalról, de lecsúszott a lábáról a labda.

29
    Trashorras kevergetett a jobb oldalon, de könnyedén szerelték őt.

28
    Nem túl magas színvonalú a meccs. Egy helyzet volt eddig, az a Rayo előtt adódott. Sok a hiba a játékban.

27
    Amaya szerelt szépen estében a felezővonalnál egy Granada kontránál.

26
    Tito tört előre középen ,Murillo becsúszva szerelte.

25
    Trashorras ívelt fel Baptistao felé egy labdát, de Murillo és Roberto elhárította a veszélyt.

24
    Rossz vendég-beadás után Roberto végezhetett el kirúgást.

23
    Foulquiernek gyűlt meg a baja a labdakezeléssel.

22
    Ba vágta előre vaktában a labdát.

21
    Az orvosnak be kellett jönni ápolni Robertót.

20
    Most Roberto maradt lenn, miután Buenóval ütközött.

19
    Baptistao színészkedésével elment egy perc.

18
    Piti gyönyörű cselek után adott középre jobbról, de kifejelték a védők.

17
    Alfredo volt lesen.

16
    Szépen építette fel akcióját a Rayo, de ismét Kakuta rossz labdája miatt oda a támadás.

15
    Kakuta futott be a egy hosszú labdát a bal szélen, laposan középre lőtte, de ott csak hazai védők voltak.

14
    Kakuta és Insua játszott volna össze kicsiben, de előbbi passza pontatlan volt.

13
    Most a Granada próbálta meg tartani a labdát.
    Lica

12
    Licahoz pattant a labda miután menteni próbáltak a hazaiak. Lica a bal összekötő helyéről csavart 18 méterről a hosszú felső felé, Roberto óriásit védett.

11
    Hátul tartotta a labdát a Rayo.

10
    Foulquier csapta be szép mozdulattal Baptistaót.

9
    Sok a szabálytalanság, most Iturra volt a vétkes.

8
    Baptistao forgolódott a jobb oldalon, majd nagyon magasan adott be.

7
    Marreh szállt bele az ellenfél középpályásába.

6
    Foulquier bal oldali lapos indítása volt hosszú a támadóknak.

5
    Nyom volt kemény Kakutával szemben mégis a hazai védő maradt lenn a földön.

4
    Sissoko kezezett a felezővonalnál.

3
    Mindkét szöglete veszélytelen volt a Rayónak.

1
    A hazaiak kezdték a meccset.

Granada: Roberto – Nyom, Murillo, Babin, Foulquier – Marreh, Iturra – Rico, Sissoko, Piti – Alfredo
    Cserék: Oier – Mainz, J.Martinez, Rochina, J. Carlos, El-Arabi, Cordoba

Rayo Vallecano: Tono – Tito, Amaya, Ba, Insua – Baena, Trashorras – Lica, Bueno, Kakuta – Leo Baptistao
    Cserék: Cobena – N.Martinez, Embarba, Quini, Jozabed, Pereira, Goncalves.

1

A spanyol bajnokság 8. fordulójának nyitó mérkőzésén a Granada a Rayo Vallecanót fogadja.

Mindkét csapat nyolc ponttal áll a táblázaton, a Rayo 12. a Granada 13. A két csapat igencsak hasonló eredménysort tudhat magáénak.

Az elmúlt mérkőzését mindkét csapat elveszítette, de az előtt a Rayo két találkozót is megnyert. A madridiak jóval gólerősebbek, kétszer annyi gólt rúgtak, mint jelenlegi riválisuk. Leo Baptistao és Bueno is már négy gólos. A vendégek mellett szól az is, hogy idén tavasszal 3-0-ra győztek a Granada otthonában.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:00 - kor kezdődik..