ASC Duisburg - Sintez Kazany 10:17 (vége) | A Híd-OSC-Újbuda - CSM Digi Oradea 12:7 (vége)
A Híd-OSC-Újbuda - CSM Digi Oradea

12:7

(5:0, 4:3, 2:0, 1:4)

péntek 17.10.2014, 18:50 • Nyéki Imre Uszoda • Vízilabda BL

Az OSC tulajdonképpen az első negyedben eldöntötte a találkozó sorsát, és a mérkőzés második felében már kicsit a hétvége további meccseire tartalékolt. Az első szakaszban nagyon összeszedett volt a hazai együttes, és megérdemelt sima győzelme. Mivel a Kazany is könnyedén nyert, valószínűleg az oroszok elleni összecsapás dönt majd az első helyről. A továbbjutás szempontjából viszont nagyon fontos győzelem ez a mai, mert ha minden a papírforma szerint alakul, akkor az első két hely megszerzése már nem lehet gond. Holnap folytatjuk a hétvégi vízilabda BL mérkőzéseit. Addig is köszönöm figyelmüket! (20:05:51)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    A román edző is kikéri idejét.

32
    A labdaszerzést követően Vincze Balázs időt kér.

31
    A vendégek kísérlete elszáll az OSC kapuja előtt, de marad a labda a Nagyváradnál.

31
    Kontra a hazaiak ellen.

30
    DUNCA helyez a jobb alsóba! (12:7)

29
    BÁTORI BENCE használja ki gyorsan a fórt és szerzi negyedik gólját! (12:6)

29
    Beindultak a románok, ALEXA is betalál! (11:6)

28
    Gór-Nagy személyi hibáját követően KOROLIJA eredményes. (11:5)

28
    Ismét Bisztitsányi, most a léc alól ment sarokra.

27
    Emberelőnyben a románok, de Bisztritsányi kiüti a bal felsőbe tartó labdát.

26
    GEORGESCU töri meg a román gólcsendet és talál Bisztritsányi kapujába! (11:4)

26
    Bundschuh pontozódik ki.

25
    A román kapu jobb felsője mellett száll el a hazai kísérlet.

25
    Elkezdődött a negyedik negyed és mivel az OSC hozta el a labdát, így nincs vendég emberelőny.

Az OSC kicsit visszavett a tempóból, de ez is elég a mai estén. Talán inkább már a hétvégi folytatásra tartalékolnak, de a románok így is képtelenek betalálni akcióból.