ASC Duisburg - Sintez Kazany 10:17 (vége) | A Híd-OSC-Újbuda - CSM Digi Oradea 12:7 (vége)
ASC Duisburg - Sintez Kazany

10:17

(3:4, 0:6, 4:3, 3:4)

péntek 17.10.2014, 17:00 • Nyéki Imre Uszoda • Vízilabda BL

Az első negyed izgalmasnak indult, a 6:0-s második nyolc perc viszont eldöntötte a mérkőzést. Az oroszok ahogy az várható volt, kicsit tartalékoltak is a mérkőzés második felében, de ettől függetlenül megérdemelten nyertek. A Kazany jó helyzetből várhatja a folytatást, a Duisburgnak viszont nehéz dolga lesz, ha még tovább akar jutni. Hamarosan következik az OSC-Oradea mérkőzés is. Tartsanak velünk! (18:11:07)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    A bal kapufa segít a németeken, de marad a labda az oroszoknál.

31
    ZHITNIK fórban húzza a labdát pár méterről a hálóba! (10:17)

30
    PLISKEVICH is feliratkozik a góllövőlistára! (10:16)

30
    Újabb gyors találat, MANUEL GROHS a job felsőbe helyez a jobb oldalról! (10:15)

29
    DANIEL GROHS fórból szépít és talál a jobb alsóba! (9:15)

29
    NAGAEV szép gólja! A jobb szélről egy lövőcsellel elküldi a kapust, ő pedig a jobb felsőbe lő! (8:15)

28
    Schüler lő takarásból kintről, de Dudkint nem lehet meglepni.

28
    Hans ér oda a jobb alsóba tartó labdára.

27
    Két sarokdobás után, harmadszorra már a blokkról pattan mellé a németek kísérlete.

27
    Lövés nélkül telik le az oroszok támadóideje.

26
    KOVACIC hatalmas gólt zúdít a jobb felsőbe hét méterről! (8:14)

25
    SCHÜLER az utolsó pillanatban használja ki a fórt, középről lő a jobb felsőbe! (8:13)

25
    Elkezdődött a negyedik negyed, és a Kazany hozza el a labdát.

Bár ezt a negyedet megnyerte a Duisburg, már akkora a hátrányuk, hogy ha valamilyen csoda nem történik, akkor vereséggel kezdik a németek a tornát.