PICK – Kadetten 34:24 (vége) | RK Celje – Veszprém 21:24 (vége)
OTP Bank - PICK Szeged
34:24 (16:13)
Kadetten Schaffhausen
szombat 18.10.2014, 18:30 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • EHF Bajnokok Ligája

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (20:06:27)

Nagyszerű, magabiztos győzelmet aratott a MOL-Pick Szeged svájci ellenfelével szemben második hazai BL-mérkőzésén. Előzetesen mindenki hatalmas csatára számított, amit az első félidő, de különösen az első 10 perc igazolt is. A második játékrész első tíz percében azonban csak egyszer tudtak betalálni a vendégek, ekkor elhúzott a Pick, s végül a vártnál sokkal fölényesebben, 10 gól különbséggel nyerte meg ezt a fontos csoportmérkőzést.

60
    Mérkőzés vége. (34:24)

60
    Ancsin passza után Vranjesről küldik ki a végén Manssont, neki ez volt a harmadik ma. (34:24) (34:24)

60
    Pendic bejátszását MANSSON lövi a léc alá beállóból. (34:24) (34:24)

59
    Bombac a felső kapufára pörgeti a labdát a büntetőből. (34:23) (34:23)

59
    Bombac passza után Vranjes harcol ki hetest. (34:23) (34:23)

59
    Graubner átlövése sem talál kaput, ünnepel a hazai tábor immár. (34:23) (34:23)

58
    Pendic kapufája után a roppant erőszakos PRODANOVIC indul meg a jobb szélen, s a hálóba lő. (34:23) (34:23)

58
    Pendic eladja a labdát, de marad a játékszer végül a vendégeknél. (33:23) (33:23)

57
    Jurca átlövését védte Sierra, a leindításból PRODANOVIC pörget ziccerből a bal sarokba: közte tíz! (33:23) (33:23)

56
    PRODANOVIC tör át középen, s szépen pattint a bal sarokba. (32:23) (32:23)

56
    Kihagyott hazai helyzet után újra a vendégek támadhatnak, de eladják a labdát. (31:23) (31:23)