Fehérvár AV19 – MAC Budapest 3:2 (hosszabbítás vége)
hosszabbítás vége
Fehérvár AV19
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
MAC Budapest
szombat 25.10.2014, 17:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

Nagyszerű meccset játszott egymással a két csapat, senki sem bánta meg hogy kilátogatott ide, az Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnokba. A Fehérvár talán kissé tompábban játszott, mint szokott, de a minőségi játék így sem maradt el. A MAC Budapest mindent megtett amit tudott, tényleg hatvan percen át hajtottak a győzelemért. Ez végül ne jött össze de hosszabbítást kiharcolni a Volán ellen is szép teljesítmény! Én mára ezzel megköszönöm figyelmüket, a viszontlátásra! (20:44:15)

63:53
    A Volán gólt szerzett!
    Elképesztő izgalmak közepette szerezte meg a győztes gólt a Fehérvár AV19! Vincze Péter passza után KOCSIS FERNEC lőtte ki a rövid felső sarkot!

63:32
    Lesen voltak a hazaiak.

63:07
    Hiába támad a Volán, a MAC jól védekezik.

62:30
    Fehérvári ütőről kerül a nézőtérre a korong, buli Kornakker kapuja előtt.

61:32
    Vincze passzára senki sem érkezett jó ütemben.

60:59
    Két hatalmas Sárpátki helyzetet is védett Arany!

60:01
    Négy a négy ellen a hosszabbításban a csapatok.

60:01
    A hosszabbítás elkezdődött.

Hősies küzdelemben kivívta a hosszabbítást a MAC Budapest! Ha öt perc után sincs döntés, jönnek a büntetők.

60:00
    Befejeződött a 3. harmad.

59:20
    Hosszas Volán támadás után végül Arany veti rá magát a korongra.