Ferencváros – Ipress Center-Vác 32:20 (vége)
FTC Rail Cargo Hungaria
32:20 (14:10)
Ipress Center-Vác
szombat 25.10.2014, 18:00 • Elek Gyula Aréna • Női kézilabda NB1

A mérkőzést a Ferencváros kezdte jobban, a hazaiak azonnal 3:0-ra húztak el, de ezután a Vác is belemelegedett a mérkőzésbe, és gyakorlatilag felváltva születtek a gólok. A félidőben négygólos volt a hazaiak előnye, majd a fordulást követően Tomoriék nagyobb fokozatra kapcsoltak, hamar el is döntve a mérkőzést.
    A zöld-fehéreknél Pena jól játszott, de a végére Szucsánszki és Tomori is megszórta magát. A szélen pedig volt egy Kovacsicz Mónika, aki elképesztő hatékonysággal fejezte be az akciókat.
    A Vác ezt a mai vereséget minden bizonnyal előre bekalkulálta, de a vereségen túl a vendégek játékában nem sok volt a fantázia, komoly gondok vannak a csapattal. Ugyanakkor Farkas bátran és jól játszott, mellette talán még Hámorit lehet megemlíteni. Drávai megsérült, egyelőre nem lehet tudni mennyire komoly a baj. Jobbulást kívánunk neki!
    Köszönöm a figyelmet! (20:29:38)

60
    Mérkőzés vége. (32:20)

60
    KOVACSICZ kapta a labdát jobb szélen, a válogatott játékosa ügyesen pattintotta be. (32:20) (32:20)

60
    HÁMORI betörésből szerzett gólt, ezzel megvan a vendégek huszadik találata. (31:20) (31:20)

59
    PENA jött be támadásba, átlövése utat talált a Vác kapujába. Védekezés már alig van a pályán. (31:19) (31:19)

58
    HÁMORI szerzett gólt betörésből, a hazaiak igazából már nem nagyon törődnek a védekezéssel. (30:19) (30:19)

57
    DAKOS bal kettőből akkora bombát ragasztott a bal felsőbe, hogy a labda odaragadt. Szikora szedte ki. (30:18) (30:18)

57
    KOVACSICZ futott be középre, ziccerben nem hibázott, ezzel megvan a hazaiak harmincadik gólja is. (30:17) (30:17)

56
    SZUCSÁNSZKI-ra nem léptek ki, a hazaiak irányítója középről bombázott nagy gólt. (29:17) (29:17)

55
    HÁMORI tört be nagy elánnal bal kettőben, a befejezéssel sem akadt problémája, a hosszúba vágta a labdát. (28:17) (28:17)

55
    Tóth kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhatnak a váciak. (28:16) (28:16)

54
    SZAMORÁNSKY kapta a labdát beállóban, szépen fordult be, ziccerben már nem hibázott. (28:16) (28:16)

53
    Helembai betörés után lőtt, Szikora védett, a Ferencváros támadhat. (27:16) (27:16)

53
    A Vác időt kért. (27:16) (27:16)

52
    A Vác nem tudta góllal befejezni a támadását, hazai oldalon viszont KOVACSICZ szélről szépen ejtett. (27:16) (27:16)

51
    SZUCSÁNSZKI-t nem érdekelte az emberhátrány, ismét átlövésgóllal köszöntött be. (26:16) (26:16)

50
    Mészáros kapott két perces büntetést, a hazai közönség magából kikelve egyemberként tiltakozik. (25:16) (25:16)

50
    A hazaiak támadásánál Penát döngölték a parkettbe, a játékvezető semmit nem fújt. Közben a játékvezetők nem igazán tudják kézben tartani a mérkőzés irányítását. (25:16) (25:16)

49
    SZUCSÁNSZKI eresztett el egy bombát közelről, Bíró nem védhette. (25:16) (25:16)

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Tomasevic (kapusok) – Szarka, Tóth, Szucsánszki, Szikora, Mészáros, Kovacsicz, Rédei-Soós, Lukács, Tomori, Pena, Kocsis, Háfra, Faluvégi, Szamoránsky
    Ipress Center-Vác: Balog, Bíró, Sztranyan (kapusok) – Hámori, Farkas, Bató, Pelczéder, Hansághy, Dakos, Stefanovic, Szondi, Katona, Drávai, Virág, Helembai

Játékvezetők: Janáky, Temesi