Ferencváros – Ipress Center-Vác 32:20 (vége)
32:20 (14:10)
Ipress Center-Vác
szombat 25.10.2014, 18:00 • Elek Gyula Aréna • Női kézilabda NB1

55
    Tóth kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhatnak a váciak. (28:16) (28:16)

53
    A Vác időt kért. (27:16) (27:16)

50
    Mészáros kapott két perces büntetést, a hazai közönség magából kikelve egyemberként tiltakozik. (25:16) (25:16)

47
    Tomori lökésért kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhat a Vác. (23:14) (23:14)

43
    Hámori kiharcolta, FARKAS pedig ismét magabiztosan értékesítette a hétméterest. (21:13) (21:13)

38
    Helembai kapott két perces büntetést, emberelőnyben támadhat a Ferencváros. (18:12) (18:12)

38
    FARKAS-on taszajtottak nagyot, a büntetőt is ő lőtte, nem ismert kegyelmet. (18:12) (18:12)

35
    FARKAS állt oda a hétmétereshez, lövésébe Szikora csak beleérni tudott. (16:11) (16:11)

26
    A Vác időt kért. (12:8) (12:8)

23
    FARKAS vállalta el a vendégek hétméteresét, ellentmondást nem tűrően vágta a jobb felsőbe. (9:7) (9:7)

17
    Stefanovic kapott két perces büntetést visszahúzásért. (7:6) (7:6)

16
    A Ferencváros időt kért! (6:6) (6:6)

FTC Rail Cargo Hungaria: Szikora, Tomasevic (kapusok) – Szarka, Tóth, Szucsánszki, Szikora, Mészáros, Kovacsicz, Rédei-Soós, Lukács, Tomori, Pena, Kocsis, Háfra, Faluvégi, Szamoránsky
    Ipress Center-Vác: Balog, Bíró, Sztranyan (kapusok) – Hámori, Farkas, Bató, Pelczéder, Hansághy, Dakos, Stefanovic, Szondi, Katona, Drávai, Virág, Helembai

Játékvezetők: Janáky, Temesi