HSC Csíkszereda – Budapešť 3:2 (2:1 szétlövés után) | Debreceni HK – Dab.Docler 4:5 (hosszabbítás vége) | DVTK Jegesmedvék – Nové Zámky 7:5 (vége)
Corona Brasov Wolves – Ferencváros Bp. ESMTK 2:1 (vége)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
7:5 (3:2, 1:2, 3:1)
HC MIKRON Nové Zámky
vasárnap 26.10.2014, 18:30 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

44:51
    Fél percig hat az öt ellen játszottak a hazaiak, de Fliszár nem tudta nagy helyzetét gólra váltani, most azonban jöhet a kiállítás is: Martin Král akadályozásért kapott két percet.

39:56
    Martin Frolik a ziccerben kilépő Beczét akasztotta bottal, kettő percet kap!

37:19
    Albin Podstavek ül le a büntetőpadra, a "szabaduló" Faith helyére, miután bottal akasztásért két percet kap.

33:13
    Faith akadályozásért kettő percet kap, testreütésért pedig még kettőt. Metcalfe durva játékért kettő plusz tíz perc "pihenőt" kap.

27:40
    Jön az újabb vendég emberelőny, Kalvin Sagert büntetése kettő perc könyökhasználatért.

25:35
    Tyler Metcalfe követi Dudast a padra, neki bottal akasztás volt a vétke.

24:53
    A vendégek első emberelőnye jöhet, miután Jesse Dudas a nézőtérre lövi a korongot és kiállítják a játék késleltetéséért.

14:49
    Ismét a vendégek fogyatkoznak meg. Albin Podstavek magas bottal való játékért ül le két percre, bár ha a hazaiak úgy játszanak emberelőnyben mint eddig, akkor könnyen lehet, hogy kevesebb lesz mint két perc.

09:46
    Elcseréli magát az Érsekújvár, hatan a jégen, jön is a büntetés. Chrenko ül le két percre.

04:26
    Jön az első kiállítás: Erik Caladi kap két percet akadályozásért.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 7. Tóth (Metcalfe, Gőz), 11. Cohen (Becze), 16. Tóth (Sagert), 40. Dansereau (Becze), 46. Dansereau (Becze), 49. Dansereau (Tóth), 54. Metcalfe (Cohen) – 2. Frolik (Hurtaj), 4. Hurtaj (Frolik, Uram), 22. Chrenko (Stefanka, Siska), 27. Frolik (Faith, Stefanka), 52. Faith (Hurtaj, Frolik)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Bálizs (Duschek) – Gőz, Sagert, Tóth, Dansereau, Hajós – Boyle, Dudas, Metcalfe, Cohen, Becze – Vojtkó, Dósa, Nagy, Miskolczi, Fliszár – Budai, Láda P., Roczanov, Szilágyi, Ritó
    vezetőedző: Majoross Gergely

HC MIKRON Nové Zámky: Blazicek (Krajcovic) – Kowalczyk, Hrudik, Podstavek, Uram, Polcik – Huba, Král, Hurtaj, Frolik, Faith – Baron, Siska, M. Stefanka, Caladi, Chrenko – Duris, Lesko, Martin Dubec, O. Stefanka, Marek Dubec
    vezetőedző: Robert Spisak

Játékvezetők: Bachurik, Beniac – Kormos, Pálkövi