Ajka – Újpest FC 1:1 (3:5 bűnt. vége) | Kisvárda – Vác FC 4:0 (vége) | Pécsi MFC – Debreceni VSC 1:0 (vége)
Szolnok – MTK Budapest FC 2:1 (vége) | Gyirmót – Győr 2:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Ferencvárosi Torna Club 0:0 (1:3 bűnt. vége)
bűntető vége (1:3)
Budapest Honvéd FC
0:0 (0:0)
Ferencvárosi Torna Club
szerda 29.10.2014, 18:00 • Bozsik Stadion, Budapest • Magyar Kupa

Nem hozott igazán jó meccset ez a Magyar kupa rangadó, a rendes játékidőben a helyzetek alapján talán a Bp.Honvéd állt közelebb a továbbjutáshoz, de a kapuba nem tudtak sem Ők, sem a Fradi betalálni!
    A hosszabbításban, Böde beállásával élénkebbé vált a Ferencváros támadójátéka, de így is maradt a 0-0!
    A 11-esek során a valamivel rutinosabb, nyugodtabb zöld-fehérek koncentráltak jobban és így kivívták a továbbjutást!
    A labdarúgó Magyar kupában tehát a Videoton, az Újpest, a Szolnok, a Csákvár, a Gyirmót, a Pécsi MFC, a Kisvárda és a Ferencváros csapata várhatja a negyeddöntő sorsolását!
    A Bozsik József stadionból köszönjük a megtisztelő figyelmet, de tartsanak továbbra is velünk! (20:43:03)

4. serie
    1:3
    Kapacina Valér a felső lécet találta telibe! Nyert és továbbjutott a Fradi!

4. serie
    1:3
    Nagy Dominik bal alsó sarokba vágta a labdát!

3. serie
    1:2
    Bobál Gergely középre tartó lövését Dibusz hárította!

Büntető lövés kezdete.

31 év után tehát ismét Honvéd-FTC Magyar kupa tizenegyespárbaj itt, Kispesten! Akkor a Honvéd ment tovább, vajon most ki lesz a szerencsésebb? Maradjanak velünk és megtudják!

Böde és Kemenes vitatkozott, küzdött még egyet a hosszabbítás lefújása után!

Nem született tehát gól a Honvéd-Fradi kupacsatában, 120 percnyi játék során sem, így büntetőkkel dől el a párharc!

120
    Befejeződött a 2.hossz..

120
    Mindjárt jönnek a 11-esek! Legalábbis a jelek szerint!

119
    Böde emelt meg túlságosan is egy labdát, amely így Kemenes birtokába került!

119
    Gera beívelést Nalepa fejelte a Honvéd kapuja mellé!

118
    Böde megmozdulása után ismét Fradi szöglet jöhet jobbról!

Juhász Attila

Gólok:

Lapok:   48. Hidi (HON), 60. Alcibiade (HON), 82. Baráth (HON), 116. Youla (HON) – 29. Pavlovic (FTC), 34. Nalepa (FTC), 40. Dilaver (FTC), 82. Csukics (FTC), 90+1. Mateos (FTC)

1:3   Kapacina (HON)

Budapest Honvéd FC: Kemenes – Ikenne-King (Kapacina, a 91.), Alcibiade, Ignjatovics, Baráth – Hidi, Nagy G., Godoy (Portilla, a 83.), Job (Bobál G., a 61.) – Youla, Prosser. Vezetőedző: Csábi József
    Cserék: Horváth A. (kapus), Kosznics, Bíró Á., Kapacina, Bobál G., Traore, Portilla.

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Nalepa, Pavlovic, Mateos, Dilaver – Gyömbér (Busai, a szünetben), Csukics – Somalia, Gera, Lauth (Böde, a 91.) – Ugrai (Nagy Dominik, a 61.). Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Jova (kapus), Bosnjak, Busai, Nagy Dominik, Böde, Kukuruzovic, Nagy Dániel.

Játékvezetők: Solymosi Péter (Berettyán Péter, Horváth Róbert – 4. jv.: Takács János)