Ajka – Újpest FC 1:1 (3:5 bűnt. vége) | Kisvárda – Vác FC 4:0 (vége) | Pécsi MFC – Debreceni VSC 1:0 (vége)
Szolnok – MTK Budapest FC 2:1 (vége) | Gyirmót – Győr 2:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – Ferencvárosi Torna Club 0:0 (1:3 bűnt. vége)
Gyirmót FC Győr
2:0 (1:0)
ETO FC Győr
szerda 29.10.2014, 18:00 • Gyirmót Stadion, Győr-Gyirmót • Magyar Kupa

Meglepetés a Magyar Kupa negyedik fordulójában, de csak azoknak, akik nem látták a találkozót, ugyanis a Gyirmót megérdemelten nyert a magasabb osztályú vetélytársa ellen.

A városi rangadó jó iramot, de sok hibával tarkított játékot hozott, talán veszélyesebb volt valamivel az ETO, azzal a kitétellel, hogy igazi gólhelyzetet képtelenek voltak kidolgozni a hazaiak szervezett védelme és a jó formában védő Deli ellenében.

A Gyirmót szabadrúgásból szerzett vezetést a 35. percben, majd a második félidő hajrájában biztosította be a győzelmét az elkeseredetten, de ötlet nélkül támadó ETO ellen.

Ezzel a történelmi győzelemmel (tétmeccsen először győzték le a városi riválist) bejutottak a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata közé, történetük során először. (20:13:47)

90+5

90+4
    Rudolf lő 17 méterről ballal kevéssel a bal felső fölé.

90+3
    Pátkai tesz egy labdát Trajkovic elé, aki hiába helyez a jobb sarokba, lest jelez a játékvezető.

90+2
    Magasföldit buktatják a kaputól 40 méterre, szabadrúgás.

90+1
    5 perc a ráadás.

90
    Nagyon úgy tűnik, eldőlt a találkozó, nagy előny a két gól erre a pár percre.

89
    A Gyirmót gólt szerzett!
    Oross indítja BELICZKY GERGŐT a balösszekötő helyén, egy csel után a beadása felperdül a kapuson, után éles szögből helyez a hosszú sarokba. 2:0