BKV Előre SC – Budaörs 1:1 (vége)
BKV Előre SC
1:1 (0:1)
Budaörs
vasárnap 02.11.2014, 13:30 • Sport utcai stadion, Budapest • NBIII - Közép csoport

Rangadóhoz méltó összecsapást láthattak a mérkőzésre kilátogatók, mindkét csapat végig a győzelemre játszott, végül megosztoztak a felek a pontokon.
    Az első félidőben mindkét oldalon voltak lehetőségek, egy jól eltalált szabadrúgás végén a Budaörs fordulhatott előnnyel a második játékrészre. Az első 45 perc krónikájához tartozik még, hogy Miklósvári kiállítása után a hazaiak a 41. percben emberhátrányba kerültek.
    A szünet után a BKV elszántan küzdött az egyenlítésért, ez Kálmán révén sikerült is az 52. percben. Az egyenlítő gól után a fővárosiak még nagyobb erőfeszítéseket tettek a vezető gólért, ez végül nem sikerült. A 75. percben a csereként beállt Jovánczai is a kiállítás sorsára jutott, onnantól kezdve egyenlő létszámban folytathatták a csapatok.
    A mérkőzés hajrájában minkét oldalon komoly lehetőségek adódtak, de a helyzetet tekintve a BKV állt közelebb a győzelemhez. A 89. percben a hazaiak ordító ziccert puskáztak el.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (15:30:56)

90+2

90+2
    Az utolsó percben már semmi érdemleges nem történt a pályán, a játékvezető lefújta a találkozót.

90+1
    A BKV végezhetett el szabadrúgást mintegy 23 méterről, Babos lövése a sorfalról jött le.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    Labdaszerzés után a hazaiak indultak meg egy gyors kontrával, három az egy ellen mehettek, Varga balról pontosan centerezett, de Kálmán ajtó-ablak helyzetben mintegy nyolc méterről szembe a kapuval mellé rúgta.

88
    Boda fejezte be lövéssel a hazaiak támadását, húsz méterről megeresztett lökete nem sokkal ment mellé.

87
    A Budaörs végezhetett el szabadrúgást, a lágyan a tizenhatosra beívelt labdára Bozsó rosszul mozdult ki, de a megperdített labda centikkel mellé ment.

85
    Labdaszerzés után egy gyors kontrával megindultak a hazaiak, Varga azonban jobbról pontatlanul centerezett, Szentpéteri összeszedte a labdát.

84
    Sajbán Máté helyett Tüske érkezett

83
    A jobbról beívelt budaörsi szabadrúgás veszélytelen, középen kivágták a labdát a védők.

83
    Juhász kapott sárga lapot buktatásért.

82
    Juhász volt szabálytalan a jobb oldalon, szabadrúgást ívelhet be a Budaörs.

81
    Bogáti is besárgult, nagy a feszültség a pályán.