Siófok – Győr 27:40 (vége) | Békéscsaba – Dunaújvárosi KKA 24:26 (vége) | Vasas SC – MTK-Budapest 25:41 (vége)
Vasas SC
25:41 (10:23)
MTK-Budapest
szerda 05.11.2014, 18:00Magyar kupa

A vártnál talán könnyebben, az MTK-Budapest magabiztos győzelmet aratott a Vasas otthonában. Igazából a mérkőzés már az első félidőben eldőlt, csak a gólkülönbség maradt kérdéses. Az első játékrészben Ábrahám szórta a gólokat a vendégeknél, míg a második harminc percben Fekete Bozsána alakított nagyot.
    Az angyalföldieknél hiába játszik több neves és ismert játékos, a különbség kiütközött a két csapat között.
    Köszönöm a figyelmet! (19:29:16)

60
    Mérkőzés vége. (25:41)

60
    OLÁH jobb kettőből eresztette el, labdája a bal alsóba csapódott. (25:41) (25:41)

60
    VARGA fejezte be góllal a vendégek támadását, mint kés a vajon úgy ment át a szellős védelmen. (24:41) (24:41)

59
    Barczi kapott két perces büntetést, neki ez ma már a harmadik volt. (24:40) (24:40)

59
    HORVÁTH kapta a labdát középen, könnyedén lőtte át a hazaiak falát. (24:40) (24:40)

58
    Tápai kapott két perces büntetést lerántás után. (24:39) (24:39)

58
    OLÁH jobb kettőből engedte el, Kókai nem védhette a bombát. (24:39) (24:39)

57
    CSUKA fejezte be lövéssel a vendégek támadását, középről ragasztott nagy gólt. (23:39) (23:39)

56
    FEKETE BOZSÁNA kedvére szórja a gólokat, ezúttal betörés után talált be. (23:38) (23:38)

55
    BARCZI egymásután kétszer is eredményes tudott lenni, ezúttal is szélről talált be. (23:36) (23:36)

54
    TÖRÖK meglehetősen szabadon volt a jobb szélen, nem is hibázott a vendégek kiválósága. (22:36) (22:36)

53
    BARCZI kapta a labdát jobb szélen, Kókai mellett szépen lőtte el. (22:35) (22:35)

52
    FEKETE BOZSÁNA egyre jobban belelendül, átlövésből vette be a Vasas kapuját. (21:35) (21:35)

51
    OLÁH vállalta el a hazaiak büntetőjét, a bal sarkot választotta. (21:34) (21:34)

51
    CSUKA a tört be jobb kettőből, a befejezés is pontos volt. (20:34) (20:34)

50
    Az MTK-Budapest labdát szerzett, a lerohanás végén SZÁDVÁRI a befejező ember. (20:33) (20:33)

49
    FEKETE BOZSÁNA középről eresztett el egy bombát, nem is volt ellenszer a lövés ellen. (20:32) (20:32)

Vasas SC: Tzintzis, Fekete Dorina (kapusok) – Sütő, Butt, Tóth, Komsa, Lyngby, Ködmön, Rózsa, Németh, Tápai, Borbás, Oláh, Katona, Barczi, Nagy
    MTK-Budapest: Kurucz, Blazek, Kókai (kapusok) – Csuka, Horváth, Varga, Ábrahám, Balog, Szádvári, Fekete, Török, Barna, Kovács, Khouildi, Wolf, Valovics

Játékvezetők: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki