Siófok – Győr 27:40 (vége) | Békéscsaba – Dunaújvárosi KKA 24:26 (vége) | Vasas SC – MTK-Budapest 25:41 (vége)
Vasas SC
25:41 (10:23)
MTK-Budapest
szerda 05.11.2014, 18:00Magyar kupa

59
    Barczi kapott két perces büntetést, neki ez ma már a harmadik volt. (24:40) (24:40)

58
    Tápai kapott két perces büntetést lerántás után. (24:39) (24:39)

48
    Barczi kapott két perces büntetést, miután földre vitte ellenfelét. (20:31) (20:31)

45
    Khouildi kapott két perces büntetést, majd miután rálegyintett a játékvezetőre, még kettőt ülhet a padon. Négy percig emberhátrányban az MTK-Budapest. (16:31) (16:31)

37
    Török kapott két percet, emberelőnyben játszhatnak a hazaiak. (12:27) (12:27)

33
    Csuka kapott két perces büntetést lerántásért. Emberelőnyben támadhat a Vasas. (11:24) (11:24)

14
    Barczi kapott két perces büntetést, az MTK-Budapest büntetővel jöhet. (3:11) (3:11)

Vasas SC: Tzintzis, Fekete Dorina (kapusok) – Sütő, Butt, Tóth, Komsa, Lyngby, Ködmön, Rózsa, Németh, Tápai, Borbás, Oláh, Katona, Barczi, Nagy
    MTK-Budapest: Kurucz, Blazek, Kókai (kapusok) – Csuka, Horváth, Varga, Ábrahám, Balog, Szádvári, Fekete, Török, Barna, Kovács, Khouildi, Wolf, Valovics

Játékvezetők: Tomecskó-Hunyadi, Unyatinszki