Magyarország – Franciaország 1:2 (vége) | Olaszország – Szlovénia 4:3 (hosszabbítás vége)
Magyarország
1:2 (0:0, 0:1, 1:1)
Franciaország
csütörtök 06.11.2014, 13:00 • Újpesti jégcsarnok, Bp. Megyeri út • U20 Négy Nemzet torna

59:47
    Guillauma kapott még egy 2 percet, 6 a 4 ellen most a mieink, kapus nélkül!

57:32
    Páros kiállítás dulakodásért; Szabó és Ville, 4 a 4 elleni a játék!

54:42
    Most Bozon kapott 2 percet, a mieink pedig egy újabb esélyt a várva várt gól megszerzésére.

52:27
    Reisz Áron jutott a kiállítás sorsára, megint francia emberelőny 2 percig!

48:07
    Szaller is kapott 2 percet, hamarosan francia emberelőny lesz!

46:11
    Megint egy magyar emberelőny, Kazarine kapta a két perces büntetést.

80:06
    Kereszturyt akasztotta bárdjával Goy kapus, ez is kiállítás, amely áthúzódik a harmadik harmadra! Persze a kapus helyett ezt más üli le a franciáktól!

88:37
    Guillaume megy ki a büntetőpadra 2 percre, testre ütésért! Magyar emberelőny!

94:35
    Szaller Márk akasztotta bottal a kilépő francia játékost, 2 percig emberhátrányban a mieink!

19:34
    Lanvers kapott 2 percet, magyar emberelőny!

13:04
    Guillaume is kapott 2 percet, egyelőre 4 a 4 elleni a játék!

12:32
    Itt az első emberelőny, ráadásul a franciák lesznek két percig fórban, Kovács Attila kapta a kiállítást!

Juhász Attila

Gólok és gólpasszok: 56. Stipsicz (Herner) – 94. Ville (Kazarine), 58. Valier (Bozon)

Magyarország: Kapusok: Kornakker, Arany
    Védők: Kovács, Stipsitz, Herszényi, Jászai, Hruby, Szaller, Herner
    Csatárok: Reisz (A), Schmál, Erdély (A), Terbócs, Kocsis (C), Szabó, Mazzag, Hamvai, Vincze, Kiss, Tóth, Keresztury, Galló. Szövetségi kapitány: Rich Chernomaz

Franciaország: Kapusok: Goy, Garnier
    Védők: Faure, Chapelier, Lanvers, Tihry, Dugast, Montenoise-Oudot, Bourgeois (C)
    Csatárok: Chapuis, Bozon, Guillaume, Colomban, Maia, Colotti, Kazarine, Josse, Metais, Ville, Douay, Valier, Coulaud. Szövetségi edző: Lionel Charrier

Játékvezetők: Németh Márton, Varjú Árpád – Soós Dániel, Kis-Király Barna