Szlovákia – Azerbajdzsán 4:1 (vége) | Magyarország – Slovinsko 1:1 (vége)
Szlovákia
4:1 (1:0)
Azerbajdzsán
szerda 12.11.2014, 13:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • EB selejtező (U19)

Gólzáporos, remek meccs volt. Az első negyedórát megnyomta az azeri csapat, azonban a félidő további részében az történt a pályán amit a szlovákok akartak. Akaratuk eredményességgel párosult. A 41. percben Lesniak lövése beakadt, vezető helyzetben mehettek tehát pihenni a szlovákok.

A második félidőben rögtön a legelején az 50. percben Rodák kapus követett el szabálytalanságot, amiért büntetőt ítélt Eli Hacmon. Nasirov bevágta. Nem sokáig örülhettek a döntetlennek az azeriek. Rá egy percre Khakimov rúgta meg ellenfelét, és a megítélt büntetőt Hromada magabiztosan értékesítette. Kitámadtak ezt követően az azeriek, rá is fizettek. A 68. percben Vestenicky lőtte a szlovákok harmadik gólját. A 81. percben Khakimov megkapta második sárgáját , majd a 86. percben Kacer lezártnak nyilvánított a meccset.

Magabiztos siker. Szlovákia – Azerbajdzsán 4:1. Köszönjük figyelmüket. A viszontlátásra! (15:24:28)

90+4

90+3
    Szabadrúgást ítélt Eli Hacmon az azerieknek.

90+2
    Az azerik védők tisztáztak, bedobás következhet.

90+1
    Négy perc a ráadás.

90
    Vlcek folytatja Cmelik helyére.

90
    Megkezdődött a rendes játékidő utolsó perce.