Szolnoki Főiskola RKSI – MAFC BME 0:3 (vége) | PTE-PEAC Andragora – Gorter Kecskemét 0:3 (vége) | Dági KSE – Pénzügyőr SE 3:0 (vége)
Szolnoki Főiskola RKSI
0
23 20 11
MAFC BME
3
25 25 25
szombat 15.11.2014, 16:00 • Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok • Férfi röplabda Magyar Bajnokság

0:0
    Az első szettben simán vezetett a Szolnok, utána azonban teljesen összeestek és onnantól könnyű dolga volt a MAFC-nak. A fővárosiak remek játékot mutattak be a második és a harmadik játszmában, a szolnokiak viszont gyakran hibáztak, ezért lett a vártnál simább a mérkőzés. A vendégeknél pazar teljesítményt nyújtott Takács, Farkas és Szabó is, velük szemben nem volt ellenszere a hazai csapatnak.

Szolnok – MAFC 0:3

Köszönöm a figyelmet! (17:13:37)

0:0

11:25
    Tóth G. nem tudta kihalászni a labdát a hálóból. Megnyerte 3:0-ra a meccset a MAFC.