Szolnoki Főiskola RKSI – MAFC BME 0:3 (vége) | PTE-PEAC Andragora – Gorter Kecskemét 0:3 (vége) | Dági KSE – Pénzügyőr SE 3:0 (vége)
Szolnoki Főiskola RKSI
0
23 20 11
MAFC BME
3
25 25 25
szombat 15.11.2014, 16:00 • Szolnok, Tiszaligeti Sportcsarnok • Férfi röplabda Magyar Bajnokság

0:0
    Az első szettben simán vezetett a Szolnok, utána azonban teljesen összeestek és onnantól könnyű dolga volt a MAFC-nak. A fővárosiak remek játékot mutattak be a második és a harmadik játszmában, a szolnokiak viszont gyakran hibáztak, ezért lett a vártnál simább a mérkőzés. A vendégeknél pazar teljesítményt nyújtott Takács, Farkas és Szabó is, velük szemben nem volt ellenszere a hazai csapatnak.

Szolnok – MAFC 0:3

Köszönöm a figyelmet! (17:13:37)

11:25
    Tóth G. nem tudta kihalászni a labdát a hálóból. Megnyerte 3:0-ra a meccset a MAFC.

11:24
    Takács juttatta 12 meccslabdához a MAFC-ot.

11:23
    Germuska ütését sáncolták a vendégek.

8:19
    Közel a végső győzelemhez a MAFC, nagy meggyőzően játszanak a vendégek.

0:0
    Végig fej-fej mellett haladtak a felek, szett végén lépett el a MAFC és nyerte meg a játszmát 25:20-ra. A hazaiaknál Varga villogott, a vendégeknél több kiváló teljesítmény is volt például Takácsé, Farkasé vagy Csépkéé.

20:25
    Takács ütését nem tudta fogni Bene. Megnyerte a második szettet is a MAFC.

19:24
    Gönczi ütött rossz helyzetből, nem is lett belőle pont. 5 MAFC-szettpont.

19:23
    Bodonyi nem tudta fogni Takács ütését.

0:0
    A Szolnok végig uralta a szettet, már 17:9-re is vezettek a hazaiak, de onnan felálltak a fővárosiak és 22:22-nél egyenlítettek, majd 25:23-ra megnyerték a játszmát. Remekül játszott a vendégeknél Szabó B.