MKB-Euroleasing Vasas – PINKK-Pécsi 424 62:80 (vége)
62:80 (15:24, 26:39, 37:62)
PINKK-Pécsi 424
szombat 15.11.2014, 18:00 • Vasas Sportcsarnok • Női NB I. A csoport

A mérkőzés véget ért, az eredmény 62:80 a PINKK-Pécsi javára.

Az egész meccsen a Pécs csapata tartotta kezében az irányítást, azonban az utolsó negyed utolsó 5 percében a hazai csapat áttért ember fogásra, amivel igen csak megzavarta a vendég csapatot.

A mérkőzés elejétől a vendég csapat vitte az egész meccsett, ez nem változott a végére sem, csak egy pár percre amikor a hazai csapat hirtelen feltámadásba kezdett, mikor is 14 pontot hoztak össze az utolsó 5 percben.

A mérkőzés legtöbbet dobott játékosai, a vendég csapatban Adamecz Lilla (20), Katona Szidónia (15), és Putnina Aija (10)
    A hazai csapatnál pedig Határ Bernadett és Aho Nina (16-16), Müller Melinda és Farkas Fanni (6-6) ponttal.

Jó mérkőzést láthattunk ma.

Köszönöm a figyelmet! (19:54:05)

Véget ért az első félidő, a hazai csapat nagyon sokat faultolt, míg a vendég csapatnál, egy magabiztos játékot láthatunk ma.

A vendég csapat játéka alapján nagyon összeszedett csapattal van dolgunk, míg a hazai csapat próbál lépést tartani a Pécsi csapattal.

A hazai csapat legjobban dobói: Aho N. (6), Határ B. (5) ponttal.
    A vendég együttesben pedig Katona Sz. (6), Faulkner J. (4) ponttal.

Maradjanak velünk a második félidőre is.

Az első negyed eddig izgalmas, azonban nagyon sok a faultok aránya.

Csapatok már a pályán melegítenek 18 perc van még kezdésig.

A Női NB1-es kosárlabda bajnokság 5. fordulójában a Vasas Sportcsarnokban fogadja az MKB Euroleasing-Vasas csapata a PINKK-Pécsi 424 csapatát.

Jelenleg a hazai csapat a tabella 10. helyén áll, 4 mérkőzésből 0 nyert meccsel, míg a vendég csapat a tabella 5. helyét birtokolja 4 meccsből 3 győzelemmel.

A hazai csapat legutóbbi mérkőzése az Aluinvent DVTK Miskolc ellen 52 pontos vereséget eredményezett. A vendég csapat végig a kezében tartotta az irányítást, míg ezt a hazaiak próbálták megtőrni, ami az első és második negyedben sikerült, azonban a magabiztos Miskolc a második félidőben ezt nem hagyta és magas fölényre tett szert.

A vendég csapat a 4. fordulóban a PEAC Pécs csapatát fogadta, ahol egy szoros kimenetelű mérkőzés után 9 ponttal elveszítette a meccset, azonban nagyon fontos kiemelni Faulkner J. (24) dobott pontját.

A papírforma szerint egyértelmű a PINKK-Pécs győzelme, a Vasas részéről küzdést és győzni akarást láthatunk majd.