Fehérvár AV19 – EC VSV 5:1 (vége)
Fehérvár AV19
5:1 (2:1, 2:0, 1:0)
EC VSV
szombat 15.11.2014, 17:30 • Ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok, Székesfehérvár • EBYSL

Megvan szezonbeli 22.(!) győzelme a Fehérvár AV19 csapatának az EBSYSL 2014/2015-ös szezonjában! Pillók Martin és Sárpátki Tamás remek napot fogott ki, 2-2 góljukkal, és remek játékukkal hatalmas részt vállaltak a mai győzelemből. A középső harmadban sikerült megalapozni a magabiztos sikert, ez a csapat pedig túl profi már ahhoz, hogy a záró húsz percben eltékozoljon egy ilyen előnyt. A holnapi hasonló folytatásban bízva köszönöm megtisztelő figyelmüket, a viszontlátásra! (19:34:51)

60:00

59:42
    Pados László lövését rúgta ki Herzog a bal alsóból.

58:50
    Most ütik ki a vendégek a harmadukból.

58:11
    René Krumpl kap még a végére egy kettő percet, bottal akasztásért.

57:47
    Szász Norbert ütközte le nagyon szépen ellenfelét, a közönség nagy örömére!

57:24
    Tilosra ütötték a vendégek a pakkot.

57:07
    Tartjuk a korongot a villachi harmadban, nem engedjük ki őket a szorításunkból.

55:11
    A Volán gólt szerzett!
    Ezzel a találattal el is dőlt a mérkőzés! Reisz Áron passzolt SÁRPÁTKI TAMÁSHOZ, aki megbolondította a kapust, majd szépen a hálóba helyezte a korongot! 5-1 ide, a góllal a Villach kiegészült.

54:52
    Clemens Znenahlik kap két percet testre ütésért.

54:26
    Prácser Ádám lövés pattant le a kapuvasról!

52:27
    Varga Balázs kapott kissé hosszú passzt, lövését Herzog védeni tudta.

52:03
    Ismét Mazzag Dániel elé került a korong, ő azonban estében már nem tudta irányítani a lövést.

51:25
    Mazzag Dániel lövése csattan a plexin!

50:08
    Herzog védése után buli a vendégek harmadában.

50:00
    Visszatérhet Sofron.

49:45
    A Villach sem tud helyzetet kialakítani az emberelőnyéből.

48:00
    Sofron Ádámot küldi ki a játékvezető, bottal lökésért.

Csaba Dévai

Gólok és gólpasszok: 10. Pillók, 17. Pillók (Sárpátki), 31. Sárpátki, 36. Reisz (Szabó D.), 56. Sárpátki (Reisz) – 8. Znenahlik (Leiler, Tomazevic)

Fehérvár AV19: Kornakker (Plesz) – Arany (C), Szabó D, Pillók, Reisz, Sárpátki – Korbuly (A), Szaller, Szabó P., Mazzag, Hamvai (A) – Pados, Lengyel, Sofron, Szász, Varga – Szakácsi, Balogh, Prácser

Vezetőedző: Tyler Dietrich

EC VSV: Herzog – Siutz (C), Eder, Urbanek, Leiler (A), Gelfanov – Kreuter, Ropatsch, Znenahlik, Tomazevic, Krumpl – Staudacher, Rossbacher, Kompain, Brunner, Moser – Jennes, Falkner