PICK – Dunkerque Handball Grand Littoral 23:21 (vége) | HC Lokomotiva Zagreb – Győr 15:26 (vége)
HC Lokomotiva Zagreb
15:26 (7:13)
Győri Audi ETO KC
vasárnap 16.11.2014, 18:00 • Dom Sportova, Zágráb • EHF Bajnokok Ligája

Sima mérkőzés lett ebből, a félidőben is komoly előnyben volt már a Győr, annak ellenére hogy támadásban sokat hibáztak, de ezt kompenzálták a remek védekezéssel, és Grubisic is hozzátette a kapuban a magáét.

Hosszú gólcsenddel kezdtek a csapatok a második félidőben, de aztán 10 perc után állva hagyta a horvátokat az ETO, és ilyen különbséggel is megérdemelten nyertek, más szintet képvisel a kétszeres BL-győztes, mint a harmadik helyért úgy tűnik hiába küzdő Zágráb. (19:34:00)

60
    Mérkőzés vége. (15:26)

60
    HRBKOVA talál be még a legvégén. (15:26) (15:26)

60
    Szepesi két ziccerét is megfogja Jelcic... (14:26) (14:26)

60
    VESNA MILANOVIC LITRE első gólja a meccsen az utolsó percben. (14:26) (14:26)

59
    MILIC ziccerből szépít. (14:25) (14:25)

59
    SZEPESI fordul le a védőjéről, betalál a hosszú alsóba a szélről. (13:25) (13:25)

59
    Planéta adja el a labdát, Szen szerzi vissza nagy vetődéssel. (13:24) (13:24)

58
    Rajovic mezhúzásért áll ki. (13:24) (13:24)

58
    Milic lövése megpattan a blokkon, fogja Grubisic. (13:24) (13:24)

57
    Három és fél perc van hátra, sok izgalom nem maradt erre a félidőre. (13:24) (13:24)

57
    Hazai időkérés. (13:24) (13:24)

56
    Eladott labda a győrieknél is, a horvátok támadnak. (13:24) (13:24)

55
    Basic lövése nem talál kaput, jöhet az ETO. (13:24) (13:24)

55
    SZEN első gólja, átlövésből talál a jobb alsóba! (13:24) (13:24)

55
    Eladott labda a horvátoknál, támad a Győr. (13:23) (13:23)

54
    SZEPESI lő nagy gólt a szélről a hosszú felsőbe. (13:23) (13:23)

53
    IVA MILANOVIC LITRE lő test mellett, bepattan a hálóba a védőkről. (13:22) (13:22)