BFC Siófok – Sopron 0:2 (vége) | Nyíregyháza – Szolnok 1:0 (vége) | Ajka – Fehérvár 1:5 (vége)
Gyirmót – Aqvital FC Csákvár 4:0 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Békéscsaba 2:0 (vége) | Diósgyőri VTK – Cegléd 3:1 (vége)
Pécsi MFC – Szigetszentmiklós 1:1 (vége) | Dunaújváros – MTK Budapest FC 1:2 (vége)
Gyirmót FC Győr
4:0 (1:0)
Aqvital FC Csákvár
kedd 18.11.2014, 15:00 • Gyirmót Stadion, Győr-Gyirmót. • Magyar Ligakupa

A Ligakupa utolsó csoportkörében fölényes győzelmet aratott a Gyirmót a végig fölényben játszó, de a helyzeteivel rosszul sáfárkodó Csákvár ellen. A hazaiak szép támadások végén tetszetős gólokat szereztek, és ezzel a győzelemmel a csoport harmadik helyén végeztek. (16:53:47)

90+2

90+1
    Imrik lő 20 méterről csúnyán fölé, de szögletet ítél a játékvezető.

90
    2 perc a ráadás.

89
    Andorka emel kapura a 16-os előterééből, Gelei húzza le a labdát.

88
    Varga Zoltán közeli lövése akad el a kivetődő Deliben.

86
    A Gyirmót gólt szerzett!
    Nagy Sándor megy el a jobb szélen, a 16-os oldalvonaláról ad középre, ahol az érkező KÁKONYI DÁNIEL 5 méterről helyez a kapu közepébe! 4:0

85
    Ambrus ível be szabadrúgást jobbról, Deli húzza le ezt is menetrendszerűen.

84
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Présinger (Gyirmót FC Győr), Varga Zoltánt rántotta le.

81
    Imrik szöglete jön jobbról, Reydan a rövid sarokról csúsztat a bal felső fölé.

81
    Kiss Máté szöglete után a kipattanó labdát Kákonyi 22 méterről kevéssel lövi a bal felső mellé.

80
    Szögletet harcol ki a Gyirmót a jobb szélen.

78
    A mérkőzés és ezzel a harmadik hely sorsa is eldőlt, a becsületgólért hajt a Csákvár.

76
    Imrik lő 25 méterről, Deli fogja a középre tartó labdát.

73
    Szép hazai támadás végén Tóth Norbert tálal a középen érkező ANDORKA Péter elé, aki elegáns mozdulattal emel a jobb felső sarokba 12 méterről!

71
    Imrik ível be egy szabadrúgást jobbról, kifejelik a védők ezt is.

70
    Tóth Norbert csúsztat meg egy labdát a védők vonalában, hosszú lesz Andorkának, Hajdú gyűjti be.

69
    A pálya közepén gyötrik egymást a csapatok, a kapuk nem forognak veszélyben.

67
    Farkas Máté helyett Nagy Sándor.

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 15. Tóth N., 63. Andorka, 73. Andorka, 86. Kákonyi

Lapok:   52. Csemer (GYFC), 84. Présinger (GYFC)

Gyirmót FC Győr: Deli – Farkas M. (67' Nagy S.), Lengyel, Présinger, Kovács D., – Kollár (27 'Kiss M.), Csemer – Molnár M., Fekete (58' Andorka), Maidics (51' Kákonyi)