BFC Siófok – Sopron 0:2 (vége) | Nyíregyháza – Szolnok 1:0 (vége) | Ajka – Fehérvár 1:5 (vége)
Gyirmót – Aqvital FC Csákvár 4:0 (vége) | KTE-Phoenix Mecano – Békéscsaba 2:0 (vége) | Diósgyőri VTK – Cegléd 3:1 (vége)
Pécsi MFC – Szigetszentmiklós 1:1 (vége) | Dunaújváros – MTK Budapest FC 1:2 (vége)
Gyirmót FC Győr
4:0 (1:0)
Aqvital FC Csákvár
kedd 18.11.2014, 15:00 • Gyirmót Stadion, Győr-Gyirmót. • Magyar Ligakupa

A Ligakupa utolsó csoportkörében fölényes győzelmet aratott a Gyirmót a végig fölényben játszó, de a helyzeteivel rosszul sáfárkodó Csákvár ellen. A hazaiak szép támadások végén tetszetős gólokat szereztek, és ezzel a győzelemmel a csoport harmadik helyén végeztek. (16:53:47)

90+2

90+1
    Imrik lő 20 méterről csúnyán fölé, de szögletet ítél a játékvezető.

90
    2 perc a ráadás.

89
    Andorka emel kapura a 16-os előterééből, Gelei húzza le a labdát.

88
    Varga Zoltán közeli lövése akad el a kivetődő Deliben.

86
    A Gyirmót gólt szerzett!
    Nagy Sándor megy el a jobb szélen, a 16-os oldalvonaláról ad középre, ahol az érkező KÁKONYI DÁNIEL 5 méterről helyez a kapu közepébe! 4:0

85
    Ambrus ível be szabadrúgást jobbról, Deli húzza le ezt is menetrendszerűen.

84
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Présinger (Gyirmót FC Győr), Varga Zoltánt rántotta le.

81
    Imrik szöglete jön jobbról, Reydan a rövid sarokról csúsztat a bal felső fölé.

81
    Kiss Máté szöglete után a kipattanó labdát Kákonyi 22 méterről kevéssel lövi a bal felső mellé.

80
    Szögletet harcol ki a Gyirmót a jobb szélen.

78
    A mérkőzés és ezzel a harmadik hely sorsa is eldőlt, a becsületgólért hajt a Csákvár.

76
    Imrik lő 25 méterről, Deli fogja a középre tartó labdát.

73
    Szép hazai támadás végén Tóth Norbert tálal a középen érkező ANDORKA Péter elé, aki elegáns mozdulattal emel a jobb felső sarokba 12 méterről!

71
    Imrik ível be egy szabadrúgást jobbról, kifejelik a védők ezt is.

70
    Tóth Norbert csúsztat meg egy labdát a védők vonalában, hosszú lesz Andorkának, Hajdú gyűjti be.

69
    A pálya közepén gyötrik egymást a csapatok, a kapuk nem forognak veszélyben.

67
    Farkas Máté helyett Nagy Sándor.

66
    Tóth fejel 8 méterről, véd a kapus, Andorka elé pattan a labda, de ő 6 méterről a jobb sarok mellé gurít.

64
    Molnár Csaba helyett Bakos a pályán.

63
    Kiss Máté szép csel után ad nagy labdát ANDORKA PÉTERNEK, aki kapura fordul, és 15 méterről a bal alsóba teker! 2:0

61
    A második félidőben is a Csákvár játszik fölényben, de komoly helyzetük meg nem volt.

61
    Molnár Csaba sarokkal hozná játékba Nyilasit középen, közbelépnek a védők.

60
    Tóth ugratná ki Kákonyit középen, pontatlan a labdája, ebben több volt.

59
    Nyilasi lő 25 méterről középről, Deli védi magabiztosan ezt is a kapu közepén.

58
    Fekete helyett Andorka a pályán.

58
    Reydan ível be a szögletet, Deli húzza le az ötösön a labdát.

57
    Reydan beadását blokkolják szögletre a hazaiak.

56
    Ambrus megy el a jobb szélen, a beadását Deli kaparintja meg vetődve.

55
    Kákonyit állítják meg lesen a bal szélen.

54
    Balról ível be Wild egy labdát, Présinger fejeli ki a mezőnybe.

53
    Varga Zoltán ível be szabadrúgást balról, lehúzza Deli a hosszú saroknál.

52
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Csemer (Gyirmót FC Győr).

51
    Maidics helyett Kákonyi.

50
    Wild indul a bal szélen, megelőzi Farkas M., szabadrúgást is kap a Gyirmót.

49
    Imrik jön szöglettel jobbról, Tót fejeli ki a rövid sarokról.

48
    Molnár Tiborról kerül a labda a balösszekötő helyén fellépő Wild elé, aki csúnyán fölé lő 14 méterről.

46
    Csere a Aquital FC Csákvár-nél/nál: lemegy Mihály, bejön Molnár T..

46
    Csere a Aquital FC Csákvár-nél/nál: lemegy Köntös, bejön Ambrus.
    Csere a Aquital FC Csákvár-nél/nál: lemegy Sötét, bejön Hajdú.
    Csere a Aquital FC Csákvár-nél/nál: lemegy Domján, bejön Imrik.

46

Az első félidő nem hozott különösebb izgalmakat, fölényben játszott a Csákvár, de ez meddőnek bizonyult, a Gyirmót viszont a két nagyobb helyzetéből egyet értékesíteni tudott, ezzel vezetnek is a szünetben.

45+1

45
    1 perc a ráadás.

45
    Sötét Dávid lő 25 méterről ballal, jócskán a kapu fölé.

44
    Köntöst szerelik a bal szélen, dobhat a Csákvár.

43
    Eseménytelen játék zajlik ezekben a percekben.

41
    Domján ível előre a jobb szélre pontatlanul, kirúgás a vége.

40
    Kovács Dávid ível a kapu elé balról, Gelei húzza le könnyedén.

39
    Domján labdáját Varga Zoltán veszi át hosszan, nem tud kapura fordulni a védők gyűrűjében.

38
    Nyilasi szöglete jön jobbról, ez sem veszélyes.

37
    Mihály éles beadása jobbról, Présinger fejeli ki a rövid sarokról.

36
    Mihály bal oldali szöglete sem okoz gondot a védőknek.

35
    Molnár Csaba lő balról 12 méterről, Présinger blokkolja.

34
    Mihály tör be a védők közé, elesik, de nincs sípszó.

33
    A jobb oldali szöglet veszélytelen ezúttal is.

32
    Varga Zoltán lövésébe lépett bele Lengyel a kapu előtt, szöglet jön.

31
    Az első félidő csákvári fölényt hozott, de a Gyirmót vezet, két komolyabb lehetőségükből az egyiket kihasználták.

30
    Kis szöglet a vendégektől, Wild beadását fejelik ki oldalra a védők.

29
    A pálya közepén zajlik a játék, helyzetek nélkül.

27
    Kollár nem tudja folytatni a játékot, Kiss Máté a helyén.

26
    Csemer szöglete nem veszélyes.

25
    Fekete Szabolcs kap remek labdát a jobbösszekötő helyén, nagy helyzetből passzol lövés helyett, szögletre mentenek a védők.

23
    Szabadrúgás balról a Csákvárnak, Domján íveli a kapu elé, deli fogja másodjára.

22
    Mihály lő ballal 22 méterről, ez sem veszélyes, Delié a labda.

21
    Tóth Norbert fűzi be Sötétet Dávidot, elesik a védő mellett, de nincs szabadrúgás.

20
    Molnár Máté felé ível fel egy labdát lengyel, hosszú lesz, bedobás jön.

19
    Tóth Norbert fejel le egy labdát a védők vonalában, nincs rá érkező.

18
    Közben Kollár Bencét kel ápolni, a kezdőkörben kapott egy rúgást. lebiceg a pályáról.

17
    Eddig a Csákvár támadott többet, és veszélyesebben, a semmiből jött a Gyirmót vezető gólja.

15
    TÓTH NORBERT elé kerül a labda a balösszekötő helyén, 10 méterről lőhet, egy védőn még megpattan, Gelei nem tudja hárítani! 1:0

14
    Nyilasi bal oldali szögletét könnyedén tisztázza a hazai védelem.

13
    Mihály szabadrúgását kifejelik a védők, Köntös ível be balról ebből, ezt is menti Présinger.

12
    Ismét Molnár Csaba esik el a védők között, szabadrúgás 30 méterről.

11
    Varga Zoltán vezeti a labdát a védőkre, 25 méterről lő ballal, Deli védi a középre tartó labdát.

10
    Molnár Csabát buktatják a kezdőkörben, szabadrúgás jön.

9
    Dulló lő 25 méterről, de gyenge a kísérlet, könnyedén véd Deli.

8
    Ismét Lengyel vág ki egy labdát a kapu elől, szöglet jön.

7
    Mihály éles szögből, 14 méterről találja telibe a bal kapufát!

6
    Domján szöglete után Reyden fejel a hosszú sarokról, Lengyel vágja ki.

5
    Varga beadását Lengyel menti szögletre a bal szélen.

4
    Molnár Máté vezeti a védőkre a labdát, de szerelik a 16-os előterében.

3
    Csemer felé száll egy előreívelt labda, oldalra mentik a védők, bedobás jön.

2
    Tapogatózó játékkal indul a mérkőzés, két támadás ment végig, mindkettőnek kirúgás a vége.

1

A Ligakupa D csoportjában is a záró fordulóhoz érkeztünk, ma délután a Gyirmót csapata Csákvárt fogadja.

A két gárda szempontjából már eldőltek a fontos kérdések, egyikük sem juthat tovább, így a harmadik hely megszerzéséért játszanak. Ehhez a Gyirmótnak nyernie kell, mert ugyan a gólkülönbségük megegyezik, de a több lőtt góljának köszönhetően a Csákvár egy döntetlennel is megőrzi a harmadik pozíciót.

Az első mérkőzésen 1:1-et játszottak a csapatok, de a következő három fordulóban NBI-es ellenfeleiktől kikaptak, míg el nem jött az ötödik forduló, amely során a Gyirmót idegenben verte a Győri ETO FC-t, a Csákvár pedig súlyos, 5:2-es vereséget mért odahaza a Honvédra.

A két vaskos meglepetés előtt még a bajnokságban játszott egymással a két gárda, Gyirmóton szerzett pontot a Csákvár. Két évvel ezelőtt még a két csoportos NBII-ben futottak össze, akkor minkét mérkőzést a gyirmótiak nyerték, és most is ők az esélyesebbek, hiszen a bajnokságban másodikak, míg a Csákvárt a 14., jelenleg kieső pozícióban találjuk.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:00 - kor kezdődik..

Kommentátort keresünk a Aqvital FC Csákvár csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 15. Tóth N., 63. Andorka, 73. Andorka, 86. Kákonyi

Lapok:   52. Csemer (GYFC), 84. Présinger (GYFC)

Gyirmót FC Győr: Deli – Farkas M. (67' Nagy S.), Lengyel, Présinger, Kovács D., – Kollár (27 'Kiss M.), Csemer – Molnár M., Fekete (58' Andorka), Maidics (51' Kákonyi)