DVTK Jegesmedvék Miškovec
6:0 (1:0, 1:0, 4:0)
UTE Újpest Budapešť
kedd 18.11.2014, 19:00 • Miskolci Jégcsarnok • MOL Liga

A harmadik harmadban hiába próbált meg mindent az Újpest, a hazaiak nagy fölényben játszottak és további négy góllal terhelték meg vendégeik kapuját. Az eddigi kettő után tehát harmadszor is nagy verést kaptak a lila-fehérek a sárga-feketéktől. Ezzel köszönöm a figyelmet, további szép estét kívánok! (21:09:59)

60:00

59:45
    Hajós próbálja meglőni a hetedik gólt, de ő is rosszul célzott.

58:44
    Dansereau remek passza után Cohen próbál laposan a kapuba lőni, de egy kicsit rosszul célzott, a pakk így a kapuvas másik oldalán csúszott el.

57:20
    Lindgren csúszik el a miskolci kapu előtt, de még így estében is tud lőni, viszont Duscheknek így már nem okoz nagy gondot.

56:35
    Dansereau passzol balról középre, az érkező Fliszárnak nem sikerül a kapuba sodornia lendületből a korongot.

55:35
    Becze lő messziről, Pleszkánról kijön a korong, Cohen az ismétlést is a kapusba lövi közelről.

54:55
    Lindgren távoli lövése száll kapu mellé.

53:30
    Sagert szabadít fel röviden, Durak lövi vissza a pakkot a kapu elé, de nem alakul ki veszélyes helyzet.

51:27
    A Miskolc gólt szerzett!
    Most viszont tényleg megvan a javítás! BECZE TIHAMÉR lő öt méterről, lapos lövését Pleszkán ezúttal nem védheti, a korong a jobb alsóban köt ki! Ezzel már 6-0!

51:18
    Becze javítana, közeli lövését védi Pleszkán.

50:50
    Becze Tihamér rossz passza miatt hiúsul meg a hazai akció.

49:34
    Láda Péter passzol a kapu mögül Láda Balázshoz, aki kapásból lő egy méterről, Pleszkán nagyot véd.

47:27
    Becze Tihamér lő hat méterről, fordulásból, a kapu előtt NAGY KRISZTIÁN beleér a korongba, ami Pleszkán mellett-alatt a hálóba csorog! 5-0!

46:40
    Becze szerez korongot és lódul meg, balról visszapasszol, de nincs érkező játékos.

45:40
    Már négy az előny! Láda Balázs készíti le a korongot Fliszár Zalán cselez kettőt, majd balról a vasat találja el, a kipattanót viszont MISKOLCZI MÁRK kíméletlenül bevágja két méterről, az előző lövésre elmozduló Pleszkán mellett

45:07
    Láda Péter húzza kapura a korongot a bal szélről, Pleszkánnak ez nem okoz gondot.

44:27
    Virág harcolt ki lövőhelyzetet magának, középről leadott lövését Duschek hárította.

44:09
    Becze ütközik vétlenül Pleszkánnal a kipattanóra hajtva, de a komolyabb hirig elmarad.

Dénes Szarka

Gólok és gólpasszok: 14. Metcalfe (Hajós, Dudas), 26. Hajós (Dansereau, Tóth), 43. Budai (Dansereau, Hajós), 46. Miskolczi (Fliszár, B.), 48. Nagy, 52. Becze (Nagy)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Duschek (Bálizs) – Boyle, Dudas, Metcalfe, Cohen, Becze – Sagert, Láda P., Hajós, Tóth, Dansereau – Gőz, Budai, Popovics, Nagy, Láda B. – Győrfy, Roczanov, Szilágyi, Miskolczi, Fliszár
    vezetőedző: Majoross Gergely

UTE Újpest Budapešť: Pleszkán (Ágoston) – Hegyi, Durak, Mihalik, Virág, Pichler – Lindgren, Kiss, Coleman, Turbucz, Gágyor – Ványi, Garbacz, Egyed, Lőrincz, Tóth G. – Sommer
    vezetőedző: Szilassy Zoltán

Játékvezetők: Varjú, Németh – Kormos, Berger