Dunaújváros – Budapest Honvéd FC 0:0 (vége)
Dunaújváros PASE
0:0 (0:0)
Budapest Honvéd FC
péntek 28.11.2014, 19:00 • Dunaújvárosi Stadion, Dunaújváros • OTP Bank Liga

Kedves Nézőink. Sajnos gólt nem láthattunk, viszont nagyon sok helyzet volt. Az első félidőben jobban kezdett a Honvéd, helyzeteket dolgoztak ki, majd a Pase előtt is adódott két ziccer, Petneházi, és Zsótér előtt.

A második félidőben Böőr centerezett majd Zsótér nem találta el jól a labdát. Percekkel ezt követően Kemenes védett nagyot, majd Nikházi fölé bombázott. A 60. percben Vécsei fejese kerülte el a kaput centikkel. Ezt követően Böőr lőtt fölé centikkel. A meccs végén a Honvéd nyomott , de Bobál, és Youla lövése is megakadt Nagy kezei között. Remek meccs volt. Dunaújváros – Honvéd 0:0. Köszönjük figyelmüket! (21:00:31)