Újpest FC – Szombathelyi Haladás 1:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Fehérvár 0:5 (vége) | MTK Budapest FC – Pécsi MFC 3:2 (vége)
Puskás Akadémia FC – Diósgyőri VTK 1:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – KTE-Phoenix Mecano 3:1 (vége)
MTK Budapest FC
3:2 (1:2)
Pécsi MFC
szombat 29.11.2014, 16:00 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

Nagyszerű és fordulatos mérkőzést láthattak a találkozóra kilátogatók. Torghelle már a negyedik percben megszerezte a vezetést az MTK-nak, de a kontráival állandó veszélyt jelentő Pécs, Frank révén a 24. percben kiegyenlített, majd a félidő vége előtt Nagy József a vezetést is megszerezte a baranyaiaknak.
    A fordulást követően a kék-fehérek irányítottak, a Pécs többnyire saját térfelén védekezett.
    A mérkőzés hőse kétségtelenül Csiki Norbert, a 61. percben csereként beállt játékos előbb egyenlített, majd a 87. percben egy bődületes lövéssel a vezetést, és mint később kiderült a győzelmet s megszerezte az MTK-nak. Ezzel a győzelemmel a kék-fehérek két vesztes hazai mérkőzés után három ponttal távozhattak, míg a Pécs vesszőfutása tovább folytatódott, már zsinórban hét mérkőzést veszített a baranyai együttes.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket! (18:00:09)

90+3

90+3
    Hegedüs hosszú kirúgása után a játékvezető lefújta a találkozót.

90+2
    Frőhlich fejezte be lövéssel a pécsiek támadását, mintegy húsz méterről bombázta fölé-mellé.

90+1
    Megy előre a Pécs, nem adták fel a vendégek. Egy beadás után középről érkezett is egy fejes, Hegedüs magabiztos volt.

90
    Három perc lesz a ráadás.

89
    Kisebb szabálytalanság után a Pécs végezhetett el szabadrúgást a kezdőkörből, nem sokáig tudta megtartani a labdát. Majd egy gyors kontrából megindult az MTK, Torghelle futott nagy versenyt James-szel, az utóbbi győzött.

87
    Az MTK gólt szerzett!
    CSIKI NORBERT duplázni tudott, nem is akármilyen találattal. A Pécs tizenhatosa előtt kapta a labdát, majd némi igazítás után mintegy húsz méterről elemi erővel a bal felsőbe bombázott.

86
    Heffler felé ment egy indítás a bal oldalon, beadása a védőről szögletre csapódott. Az elvégzett sarokrúgás veszélytelen volt.

85
    Vukmir nem kímélte ellenfelét, érkezett is a sárga lap.

84
    Jobbról végezhetett el sarokrúgást az MTK, a beívelt labdát középen Thiam gyengén fejelte kapu irányába, próbálkozása elakadt a blokkban.

83
    Heffler jött be a lecserélt Rácz helyett.

82
    Poór felé ment egy hosszú keresztlabda a jobb oldalra, a hazaiak játékosa nem tudta benntartani.

81
    A kezdőkörből végezhetett el szabadrúgást az MTK. Az elvégzett szabad után lassan fejlődik fel a hazaiak támadása.