Újpest FC – Szombathelyi Haladás 1:0 (vége) | Lombard Pápa FC – Fehérvár 0:5 (vége) | MTK Budapest FC – Pécsi MFC 3:2 (vége)
Puskás Akadémia FC – Diósgyőri VTK 1:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – KTE-Phoenix Mecano 3:1 (vége)
Ferencvárosi Torna Club
3:1 (0:1)
KTE-Phoenix Mecano
szombat 29.11.2014, 20:00 • Groupama Aréna, Budapest, Üllöi út • OTP Bank Liga

A második félidő első felét alaposan meghajtotta a Ferencváros, be is rámolt három gólt a Kecskemét kapujába és ezzel el is dőlt a három pont sorsa!
    A KTE hiába vezetett a szünetben 1-0-ra a második 45 percben nem bírt a helyenként jól focizó hazaiakkal!
    A Ferencváros ezzel a győzelemmel továbbra is harcol a bajnoki dobogóért, míg a Kecskemét marad egyelőre a középmezőnyben!
    Köszönjük a megtisztelő figyelmet az Üllői útról, de tartsanak továbbra is velünk! (22:02:32)

90+4

90+3
    Még Lauth kiugrott egy labdával középütt, de az utolsó pillanatban szerelték Őt a kecskemétiek!

90+2
    Már csak hátul adogat a hazai csapat.

90+1
    Gera jobblábas pontrúgása után a labda elment a bal alsó sarok mellett!

90+1
    3 perc hosszabbítás következik, ennyit rendelt el Erdős játékvezető!

90
    Nagy Dominik volt lendületben, majd buktatták Őt, 25 méteres Fradi szabadrúgás jön.

89
    Most már őrzi inkább a labdát saját térfelén a Fradi!

88
    Dilaver szorult ápolásra az iménti szituáció végén!

88
    Gréczi sarokrúgását kaparintotta meg Dibusz.

87
    Nagy Dominik beadása most nem hozott veszélyt a kecskeméti kapura.

86
    Gyors hazai támadás végén Nagy Dominik esett el két kecskeméti védő gyűrűjében, de ez nem volt 11-es!

85
    Laczkó elől Dilaver fejelte haza kapusának, Dibusznak a labdát.

84
    Laczkó lerántotta a megiramodó Somaliat, újabb sárga lap.

83
    Nagy Dominikot rántották le, jöhet előre, a most már takarékos üzemmódra átállt FTC csapata!

81
    Gera labdáját rúgta ki a kecskeméti védelem.

80
    Kukuruzovic beadása ezúttal nem sikerült!

79
    Fótyik csúnyán megrúgta Nagy Dominikot, ez is sárga kártya!

78
    Kisszögletet követően Bönig nem tudta középre adni a labdát!

Juhász Attila

Gólok: 54. Lauth, 62. Lamah, 68. Lauth – 42. Vukaszovics

Lapok:   40. Nalepa (FTC) – 58. Karan (KTE), 79. Fótyik (KTE), 84. Laczkó (KTE)

Ferencvárosi Torna Club: Dibusz – Somalia, Pavlovic, Nalepa, Dilaver – Busai (Nagy Dominik, a szünetben), Gyömbér (Kukuruzovic, a szünetbe) – Lauth, Gera, Lamah (Bönig, a 70.) – Böde. Vezetőedző: Thomas Doll
    Cserék: Jova (kapus), Bönig, Batik, Nagy Dominik, Kukuruzovic, Csukics, Ugrai.

KTE-Phoenix Mecano: Tujvel – Botka (Varga R., a szünetben), Lovric, Karan, Gyagya (Gréczi, a 66.), Fótyik – Vukaszovics, Eninful, Kitl (Laczkó, a 63.) – Balázs Zs., Bebeto. Vezetőedző: Bekő Balázs
    Cserék: Németh V.(kapus), Varga R., Patvaros, Novák, Gréczi, Laczkó, Farkas A.

Játékvezetők: Erdős József (Albert István, Viszokai László 4. j.v.: Farkas Balázs)