HSC Csíkszereda – Nové Zámky 2:4 (vége) | Budapešť – DVTK Jegesmedvék 1:5 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 3:4 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
3:4 (1:3, 0:0, 2:1)
Dab.Docler
vasárnap 30.11.2014, 19:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

59:24
    Azari Zsolt 10 perc fegyelmit kap az újvárosiak részéről, fél perc hátra.

58:43
    Ismét kettős kiállítás alig egy perccel a vége előtt. Szappanos Dávid a vendégek, Marton Róbert a hazaiak részéről áll ki durva játék miatt két percre. Számukra véget ért a találkozó alighanem, illetve Marton helyett másnak kell leülnie, mivel kapus.

55:49
    Magosi Erik fogásért kerül két percre a büntetőpadra az újvárosiaktól.

52:49
    Az Újvárostól Hüffner, a Ferencvárostól Németh Péter áll ki két percre gáncsolás, illetve sportszerűtlen magatartás miatt. Négy a négy ellen most.

38:05
    Kiss Gábor akadályozás miatt kerül két percre a büntetőpadra.

29:24
    Ferencvárosi kiállítás, Ales Cerny hagyja el a pályát két percre akadályozás miatt.

23:30
    Szappanos Dávid könyökhasználat és durva játék miatt is bűnhődik 2+2 percig az újvárosiaktól.

18:31
    Nincs vele egyedül, Miroslav Guren is 2+10 perces fegyelmi büntetést kap.

18:31
    Pavuk durva játék miatt 2+10 perces fegyelmit kap!

16:26
    Kiáll két percre Hüffner is gáncsolás miatt, kettős FTC előny.

15:18
    Pavuk Attila két percig a büntetőpadon testreütés miatt. FTC emberelőny.

04:40
    Most az újvárosiaktól egy kiállítás, két percre pihen Papp Viktor fogás miatt.

01:12
    Máris egy kiállítás, a Fraditól áll ki Kiss Gábor gáncsolás miatt két percre.

Gólok és gólpasszok: 18. Tvrdek (Kiss, Novak), 52. Borbás (Kiss, Galló), 60. Moravec (Novak, Tvrdek) – 7. Nagy (Azari, Galanisz), 10. Szepessy (Azari, Galanisz), 15. Galanisz (Azari), 46. Somogyi (Gröschl, Szappanos)

Ferencváros Bp. ESMTK: Marton (Soós) – Moravec, Kiss Á., Tyrdek, Guren, Novak – Galló, Borbás, Hegyi, Kiss G., Cerny – Lencsés, Hardi, Dubek, Lévai, Pál, Revák – Horváth A., Papp Cs.
    Dab.Docler: Kalnins (Sevela) – Somogyi, Berlisk, Martine, Gröschl, Szappanos – Pozsgai, Szepessy, Hüffner, Galanisz, Azari – Pavuk, Papp V., Nagy R., Mestyán, Peterdi – Dörök, Magosi, Léránt, Erdélyi

Játékvezetők: Haszonits Miklós, Mayer Gábor – Vas Mátyás, Mizsák Péter