HSC Csíkszereda – Nové Zámky 2:4 (vége) | Budapešť – DVTK Jegesmedvék 1:5 (vége) | Ferencváros Bp. ESMTK – Dab.Docler 3:4 (vége)
Ferencváros Bp. ESMTK
3:4 (1:3, 0:0, 2:1)
Dab.Docler
vasárnap 30.11.2014, 19:00 • Pesterzsébeti Jégcsarnok, Budapest • MOL Liga

Az ötvenkettedig percben, 1:4-nél nem lehetett sejteni, hogy ebben a meccsben még lehetnek izgalmak. A rengeteg kiállításon kívül márpedig adódtak még a végén izgalmas percek. Az Újváros a kiváló első harmadából élt meg a végéig és szerencséjükre a Fradi csak az utolsó másodpercben ütötte be a harmadik találatát, amikor már nem volt idő újabb gólt szerezni. Három ponttal gazdagodik a Dunaújváros, a Ferencváros ma pont nélkül maradt.

Ferencváros Bp. ESMTK – Dab. Docler: 3-4!
    ---- (21:16:29)

60:00

59:59
    A Ferencváros gólt szerzett!
    Az utolsó másodpercben még közelebb kerül a Fradi, pechükre már nem lesz idejük egyenlíteni. JIRI MORAVEC talál be! 3-4!
    Gólpassz: Vaclav Novak, Kamil Tvrdek.

59:24
    Azari Zsolt 10 perc fegyelmit kap az újvárosiak részéről, fél perc hátra.

59:13
    Kapus nélkül a Fradi.

58:43
    Ismét kettős kiállítás alig egy perccel a vége előtt. Szappanos Dávid a vendégek, Marton Róbert a hazaiak részéről áll ki durva játék miatt két percre. Számukra véget ért a találkozó alighanem, illetve Marton helyett másnak kell leülnie, mivel kapus.

57:49
    Megúszta a Dunaújváros, kiegészültek. Nagyon kevés az idő, szinte biztosan megvan a győzelem a vendégeknek.

55:49
    Magosi Erik fogásért kerül két percre a büntetőpadra az újvárosiaktól.

54:49
    Kiegészültek a csapatok.

52:49
    Az Újvárostól Hüffner, a Ferencvárostól Németh Péter áll ki két percre gáncsolás, illetve sportszerűtlen magatartás miatt. Négy a négy ellen most.

51:20
    BORBÁS GERGELY szépít, 2:4!
    Gólpassz: Kiss Gábor, Galló Illés.

49:00
    Ahogy telik az idő, az a Dab. Docler együttesének kedvez, három gólos előnyben a vendégek.

45:13
    A Dunaújváros gólt szerzett!
    SOMOGYI BALÁZS úgy tűnik, eldönti a találkozó sorsát, 1-4!
    Gólpassz: Gröschl Tamás, Szappanos Dávid.

40:05
    Kiegészült az FTC.

40:01

Az első játékrész gólesőjéhez képest most nem esett találat, ez a Dunaújváros számára előnyösebb, mert 20 perccel közelebb került a győzelemhez. Azért a két gólos hátrány még behozható, bátran kéne előremennie a Fradinak is.

Ferencváros – Dunaújváros: 1-3, a szünet után jövünk a harmadik harmaddal!
    ----

40:00

38:05
    Kiss Gábor akadályozás miatt kerül két percre a büntetőpadra.

Gólok és gólpasszok: 18. Tvrdek (Kiss, Novak), 52. Borbás (Kiss, Galló), 60. Moravec (Novak, Tvrdek) – 7. Nagy (Azari, Galanisz), 10. Szepessy (Azari, Galanisz), 15. Galanisz (Azari), 46. Somogyi (Gröschl, Szappanos)

Ferencváros Bp. ESMTK: Marton (Soós) – Moravec, Kiss Á., Tyrdek, Guren, Novak – Galló, Borbás, Hegyi, Kiss G., Cerny – Lencsés, Hardi, Dubek, Lévai, Pál, Revák – Horváth A., Papp Cs.
    Dab.Docler: Kalnins (Sevela) – Somogyi, Berlisk, Martine, Gröschl, Szappanos – Pozsgai, Szepessy, Hüffner, Galanisz, Azari – Pavuk, Papp V., Nagy R., Mestyán, Peterdi – Dörök, Magosi, Léránt, Erdélyi

Játékvezetők: Haszonits Miklós, Mayer Gábor – Vas Mátyás, Mizsák Péter