Valencia – Barcelona 0:1 (vége) | UD Almería – Rayo Vallecano 0:1 (vége)
UD Almería
0:1 (0:0)
Rayo Vallecano
hétfő 01.12.2014, 20:45 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Primera División

Az első félidőben az Almeria támadott többet, de ők is csak egy komoly helyzetig jutottak, akárcsak a Rayo.

A második játékrész kiegyenlítettebb játékot hozott, de ebből a Rayo jött ki jobban, kevés helyzetükből egyet értékesítettek, így végül bejött a papírforma, a Rayo elvitte a három pontot. Ezzel a vendégek feljöttek a 10. helyre, az Almeria a kiesőzónában marad. (22:43:27)

90+3

90+3
    Próbálkozik még az egyenlítéssel az Almeria, de nem jutnak már kapuig.

90+2
    Quini marad lenn egy szerelés után, de folytatja a játékot.

90+2
    Trashorras adja be a labdát a szabadrúgásból, a kapu mögé ível.

90+1
    3 perc a ráadás.

90+1
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Michel (UD Almería).

90
    A saját térfelén tartja meg a labdát a Rayo, majd elindul Aquino a bal szélen, Michel állítja meg szabálytalanul.

89
    Méndez kap hosszú labdát a bal szélen, kirúgás jön.

88
    Kicsit sokat kellett várni az első gólra, de vajon tud-e válaszolni az Almeria a hátralévő pár percben?
    Gaël KAKUTA - 0:1

87
    A Rayo Vallecano gólt szerzett!
    Aquino ível be balról a 16-os oldalvonalától, GAEL KAKUTA érkezik a hosszú saroknál, és hat méterről lő a léc alá! 0:1

85
    Méndez kap egy labdát a bal szélen, de kézzel ér bele az átvételnél, szabadrúgás jön.

84
    Trashorras íveli előre a szabadrúgást, Ba marad le róla kevéssel a kapu előtt, kirúgás jön.