Valencia – Barcelona 0:1 (vége) | UD Almería – Rayo Vallecano 0:1 (vége)
UD Almería
0:1 (0:0)
Rayo Vallecano
hétfő 01.12.2014, 20:45 • Estadio de los Juegos Mediterráneos, Almería • Primera División

90+1
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Michel (UD Almería).

88
    Kicsit sokat kellett várni az első gólra, de vajon tud-e válaszolni az Almeria a hátralévő pár percben?
    Gaël KAKUTA - 0:1

87
    A Rayo Vallecano gólt szerzett!
    Aquino ível be balról a 16-os oldalvonalától, GAEL KAKUTA érkezik a hosszú saroknál, és hat méterről lő a léc alá! 0:1

84
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Dubarbier (UD Almería).

79
    Baptistao helyére Manucho jön.

78
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Baptistao (Rayo Vallecano).

75
    Negyed óra van hátra, nyílt a meccs, bármelyik csapat nyerhet, csak látnánk végre egy gólt.

73
    Hemed helyén Soriano.

71
    Titónak tesznek le lövésre egy labdát a 16-os előterében, kevéssel téveszti el a bal felső sarkot.

68
    Zongo Méndez csere a hazaiaknál..

66
    Trashorras labdáját veszi át nagy helyzetben Kakuta, de 8 méterről a kapusba lő!

60
    Egy óra telt el a meccsből, kiegyenlített most a játék, igazi gólhelyzet nem volt a második félidőben.

57
    Fatau nem tudja folytatni, Aquino a pályán.

54
    Vélez helyett Michel a pályán.

53
    Bifouma 15 méterről lő kevéssel a jobb alsó mellé.

Jó iramú elő félidőt láttunk, de sajnos kevés helyzettel, egy-egy komolyabb adódott mindkét oldalon, azok kimaradtak. Valamennyivel többet támadnak a hazaiak, de a fölényük meddő, a Rayo kontráiban is van legalább annyi veszély.

41
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Trujillo (UD Almería).

38
    Álvarez rontja el a felszabadítást a 16-osról, Hemedet hozzák játékba a hazaiak, aki, 17 méterről lő, Álvarez tolja ki bravúrral szögletre.

36
    Változatlanul élénk a játék, próbálkoznak a csapatok becsülettel, de a 16-osok környékén elfogy a tudományuk.

28
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Verza (UD Almería), reklamálásért.

23
    Eltelt a játékrész fele, nem rossza az iram, többnyire az Almeria támad, de igazi gólhelyzetet még ők sem tudtak teremteni.

21
    Hemed tesz le egy labdát Zongónak,vaki a balösszekötő helyéről ereszt meg egy lövést, Álvarez véd ismét.

19
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Tito (Rayo Vallecano), Silvát buktatta a 16-os oldalvonalánál.

11
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Ba (Rayo Vallecano), Bifoumát buktatta a felezővonalnál.

4
    Kakuta húz kapura a védője mellett a jobbösszekötő helyén, de a közeli lövését védi Ruben.

A spanyol élvonal 13. fordulójának utolsó mérkőzésén az Almeria a Rayo Vallecanót látja vendégül ma este.

Az Almeria a 17. helyen szerénykedik jelenleg, a mérlegük 2-4-6, és az utolsó győzelmüket még szeptemberben aratták, azóta két döntetlent játszottak, és négyszer kaptak ki, vagyis elég rossz formát mutatnak.

A Vallecano 4-2-6-os mérleggel rendelkezik, a 13. helyre elég ez jelen pillanatban, de most egy győzelemmel akár tizedik helyre is felléphetnének. Egy hete odahaza verték a Celta Vigót, de előtte zsinórban háromszor kaptak ki, így a formájuk azért elég ingadozó.

A két csapat élvonalbeli mérlegét két találkozó adja, az előző szezonban otthon és idegenben is a Vallecano nyert, és erre most is van esélye.

Gólok: 87. Kakuta

Lapok:   28. Verza (ALM), 41. Trujillo (ALM), 84. Dubarbier (ALM), 90+1. Michel (ALM) – 11. Ba (VLL), 19. Tito (VLL), 78. Baptistao (VLL)

UD Almería: Rubén – Navarro, Trujillo, Vélez, Dubarbier – Verza, Partey – Bifouma, Zongo, Silva – Hemed.

Cserék: Julián – Michel, Dos Santos, Corona, Méndez, F. Soriano, Teerasil.

Rayo Vallecano: Álvarez – Tito, Ba, Amaya, Quini – Fatau, Trashorras – Jozabed, Bueno, G. Kakuta – Baptistao

Cserék: Cobeno – N. Martínez, Morcillo, Aquino, Aguirre, Manucho, Moreno.

Játékvezetők: Mateu – Cebrián, Núnez