Győr – Szigetszentmiklós 1:2 (vége) | Dunaújváros – Fehérvár 2:1 (vége) | Paks – MTK Budapest FC 0:3 (vége)
Pécsi MFC – Szombathelyi Haladás 0:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Újpest FC 4:1 (vége)
ETO FC Győr
1:2 (0:0)
Szigetszentmiklósi TK-Erima
kedd 02.12.2014, 13:00 • ETO Park, Győr • Magyar Ligakupa

Megérdemelt győzelmet aratott összességében a Szigetszentmiklós, jobban használták a helyzeteiket, a mezőnyben sem voltak rosszabbak, a lelkes játékuknak köszönhetően előnyben várhatják a visszavágót, komoly esélyük van a negyeddöntőbe jutásra. (14:49:35)

90+3

90+2
    Csere a Szigetszentmiklósi TK-Erima-nél/nál: lemegy Szepessy, bejön Szabó Bence.

90+1
    Bénes íveli be a szabadot, Mayer csúsztat centikkel a bal kapufa mellé!

90
    Szabadrúgás az ETO-nak a kaputól 30 méterre.

89
    Mészáros indul a bal szélen, de kivezeti a labdát.

88
    Fekete le, Mészáros be.

87
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Trajkovic (Győri ETO FC), műesésért.

86
    Bénes a szabadrúgást eltekeri a kapu előtt, nincs rá érkező támadó.

85
    Trajkovic beadásába Vágó ér bele kézzel, szabadrúgás balról.

84
    Bénes szögletét kifejelik a védők a rövid sarokról, az újabb sarokrúgás után Leandro szabálytalankodik a védőjével, szabadrúgás kifelé.

83
    Vankó jó cselek után teszi a védők közé a labdát, Mayert megelőzik, szöglet jön.

82
    Kollega helyett Jasarevic a pályán.

81
    Az utóbbi percekben nagy fölénybe került az ETO, de a támadásaikban nem igazán van benne a gól.

80
    Wolfe lő balról 20 méterről, Sánta véd könnyedén.

78
    Völgyi helyett Stanisic a pályán.

77
    Bénes szöglete veszélytelen.

76
    Martinez ad be a zicccerben érkező Mayer elé egy ladát jobbról, Tóth Ferenc ment az utolsó pillanatban szögletre.

Kommentátort keresünk a Szigetszentmiklósi TK-Erima csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 60. Mayer – 65. Szepessy, 72. Bonifert

Lapok:   55. Tóth Ferenc (ETO), 68. Völgyi (ETO), 87. Trajkovic (ETO)

ETO FC Győr: Kamenar – Wolfe, Lang, Nagy Á., Völgyi (78' Stanisic) – Trajkovic, Illés, Bénes – Martinez, Stieber (70' Vankó) – Priskin (20' Mayer)

Cserék: Horváth – Medgyes, Stanisic, Szabó Bence, Kerékgyártó, Vankó. Mayer

Szigetszentmiklósi TK-Erima: Sánta – Tóth, Szepessy (90+2' Szabó Bence), Fekete (88' Mészáros), Hevesi-Tóth, Bonifert, Benkő-Biró, Vágó, Kollega (82' Jasarevic), Barna, Pollák