Győr – Szigetszentmiklós 1:2 (vége) | Dunaújváros – Fehérvár 2:1 (vége) | Paks – MTK Budapest FC 0:3 (vége)
Pécsi MFC – Szombathelyi Haladás 0:0 (vége) | Ferencvárosi Torna Club – Újpest FC 4:1 (vége)
Dunaújváros PASE
2:1 (2:0)
MOL Fehérvár FC
kedd 02.12.2014, 13:00 • Dunaújvárosi műfüves futball pálya, Dunaújváros • Magyar Ligakupa

Az első félidőben remekül játszott a hazai csapat. Három helyzetükből kettő gólra váltottak! Dodlek, és Muscat volt a gólszerző. Az első félidőben mindkét csapat 1-1 hatalmas kapufát lőtt.

A második félidőben picit gyengébb volt a játék irama. A dunaújvárosi csapat ebben a játékrészben is vágott két kapufát, pechükre ezekből nem lett gól. A kapusnak egyik lehetőségnél sem volt esélye védeni. A végén Feczesin szépített büntetőből. Ez a vége, 2:1-re nyert a DPASE a Videoton ellen! Köszönjük figyelmüket! (15:14:06)

90+3

90+3
    Alvarez rúgta fel ellenfelét. Sárgalap a jutalma.

90+2
    Németh Ádám az óráját nézi, hamarosan vége!

90+1
    A beadásra két piros mezes is érkezett, de nem sikerült kapura bólintani, 2-3 métert tévedett a támadó!

90+1
    Kettő perc a hosszabbítás.

88
    A Dunaújváros próbálja meglőni a harmadik gólját, remek lövést eresztett el Lázár!

87
    Tovább támad a Videoton. A bal széle veszélyesebb, ismét ott fejlődik a támadás.

87
    Jakab a pályán. Peric helyett folytatja az utolsó percekben.

85
    A Vidi gólt szerzett!

FECZESIN RÓBERT áll a labda mögé, majd a kapu jobb alsó sarkába helyezte a labdát. Kis híján kiütötte a kapus.2:1-re szépít a Videoton!

84
    Büntetőt kapott a vendég csapat. Dániel Cs. buktatta a támadót!

83
    Videoton bedobás következik.

82
    Sándor érkezik Trebotic helyére.

82
    Szabadrúgást kapott a hazai csapat. A beívelt labdát könnyedén kifejelték.

80
    Már csak tíz perc a meccsből. Az oda-visszavágós rendszernek köszönhetően nagy jelentősége van egy idegenben lőtt gólnak!

79
    Egyenlőre jól zár a Dpase védelme. De az utóbbi percekben közelebb van a gólhoz a Videoton!