Magyarország_dup – Franciaország 22:22 (vége)
Magyarország_dup
22:22 (10:13)
Franciaország
csütörtök 04.12.2014, 17:30Felkészülési mérkőzések

Jól kezdtük a mérkőzést, majd érthetetlen módon blokkoltunk le, kimaradtak a ziccerek, Kiss Éva is ritkán találkozott a labdával, átlövőink is gyengélkedtek, 10:6-ra elhúztak a franciák. Egy időkéréssel rendeztük a sorokat, két gólra feljöttünk, de a félidőben hárommal mentek így is a franciák.

A szünet után egy összeszedettebb magyar csapat jött ki, de azért így is láttunk hibákat szép számmal, de mivel a franciák sem hozták az első félidei teljesítményüket, 10 perc alatt egyenlíteni tudtunk, majd újra a franciák vették át a vezetést, a végjátékot mégis két gólos előnnyel vártuk.

Ám a franciák nem adták fel, sikerült egyenlíteniük, utána már kevés idő maradt egy jó támadás végigvitelére, de az az igazság, hogy a döntetlen eredmény teljesen megfelel a játék képének.

Az EB csoportmeccsein ennél viszont lényegesebben jobban kell játszanunk, ha tovább akarunk lépni a csoportból, ez nem is kérdés. Remélhetőleg a vasárnap esti első éles meccsen már egy más ritmusban és felfogásban játszó válogatottat látunk az Audi Arénában. (19:08:08)

60
    Mérkőzés vége. (22:22)

60
    Planéta a kapufát találja el a szabaddobásból, marad a döntetlen. (22:22)

60
    Planétára játsszuk ki a figurát, aki nem tud lőni, megfogják, időn túli szabaddobás jön. (22:22)

60
    16 másodperc van hátra, kikéri az idejét Németh András. (22:22)

60
    Kijön az átlövésünk a felső lécről, DEMBELE indulhat, be is lövi a ziccert, egyenlítenek a franciák. (22:22)

59
    LANDRE Beállóból ejti át Herr fölött a labdát. (22:21)

59
    Tomori talpról, nyolc méterről lő mellé. (22:20)

58
    Landre kap pontatlan bejátszást, nálunk a labda. (22:20)

57
    Niombla bejátszását elcsípi Tomori, de szabaddobást kapnak a franciák. (22:20)

57
    Vendég időkérés. (22:20)

57
    TOMORI a beálló posztjáról értékesíti Szucsánszki passzát. (22:20)

57
    Támadó fault a franciáknál, nálunk a labda. (21:20)

56
    Zaadi betörés után lövi telibe kapusunkat, Herr indítása pontatlan Erdősinek... (21:20)

55
    TOMORI betörésből szerzi vissza a vezetést. (21:20)

54
    DEMBELE gyönyörű gólt dob a szélről. (20:20)

53
    MAYER lövése elsőre kijön a kapusról, a kipattanót belövi a beálló! (20:19)

53
    Planéta megpattanó átlövését védi Attingre, lépéshiba a túloldalon, nálunk a labda. (19:19)

52
    Hazai időkérés, a hajrára még kéne valami okosat mondani a lányoknak, nyerhető mérkőzés ez. (19:19)

Magyarország_dup: Herr, Kiss Biró – Triscsuk, Szucsánszki, Kovacsics, Bulath, Klivinyi, Szamoránsky, Bódi, Mayer, Planéta, Mészáros, Erdősi, Kovacsicz, Temes, Tomori, Tóth
    Franciaország: Glauser, Attingre – Kamto, Ayglon, Cisse, Pineau, Landre, Baudoin, Zaaadi, Prouvenseir, Leynaud,Dembele, Leve0ue, Francois, Nze, Gnabouyou, Niombla, Lacrebere