Debreceni HK – HSC Csíkszereda 8:2 (vége) | Nové Zámky – Corona Brasov Wolves 4:3 (2:1 szétlövés után) | Dab.Docler – Budapešť 7:0 (vége)
DVTK Jegesmedvék – Ferencváros Bp. ESMTK 2:1 (1:0 szétlövés után)
Debreceni HK
8:2 (2:1, 2:1, 4:0)
HSC Csíkszereda
péntek 05.12.2014, 18:00MOL Liga

58:41
    Kaskovot gáncsolja Spady, kiállítás, ezzel emberhátrányban fejezi be a vendég csapat a mérkőzést.

43:33
    Vendég kiállítás. Molnár büntetése 2 perc bottal akasztásért.

33:39
    Hazai kiállítás. Csíki a büntetett, 2 perc bottal lökésért.

25:56
    Voronov büntetése 2 perc palánkra lökésért.

24:15
    Dancsfalvit küldik ki a játékvezetők, emberelőnybe kerül a vendég csapat. 2 perc sportszerűtlen magatartásért.

19:45
    Spady kap 2 percet szabálytalan testjátékért.

09:41
    Emberelőnybe kerül a hazai csapat. Mihály büntetése bottal akasztásért 2 perc.

02:57
    Sátek a kiállított játékos palánkra lökésért!

urimate

Gólok és gólpasszok: 5. Berta (Dancsfalvi, Vaszjunyin), 16. Berta, 21. Emelianov (Ladányi, Sijka), 33. Hári (Könczei, Tőkési), 53. Kaskov (Ladányi, Sadikov), 55. Dancsfalvi (Berta, Vaszjunyin), 57. Vaszjunyin (Sijka, Sadikov), 60. Könczei (Hári) – 6. Heffernan (Salonen, Molnár Zs.), 27. Salonen (Salló, Satek)

Debreceni HK: Borodin (Tőke) – Csíki, Emelianov, Dancsfalvi, Könczei, Sijka, Sadikov, Voronov, Hári, Demensin, Kaskov, Prakab, Tőkési, Vaszjunyin, Berta, Ladányi (C), Barabás, Wéber, Okos

Edző:Jevgenyij Muhin

HSC Csíkszereda: Raitums (Kozuch) – Salló, Spady, Salonen, Mihály, Farkas, Bors, Papp (C), Sátek, Molnár Zs., Tranca, Szennyes, Nagy, Bíró G., Bíró O., Bíró T.

Edző: Gál Sándor

Játékvezetők: Varjú Árpád, Halassy György – Kis-Király Barna, Muzsik Norbert