PICK – Vive Targi Kielce 26:27 (vége) | Rhein-Neckar Löwen – Veszprém 32:25 (vége)
Rhein-Neckar Löwen
32:25 (18:10)
Telekom Veszprém
szombat 06.12.2014, 21:00 • SAP Arena, Mannheim • EHF Bajnokok Ligája

Figyelmeztető vereséget szenvedett ma este a Veszprém, jól jöhet ez még. Remekül védekezett végig a Löwen, sok hibára kényszerítették a mieinket, lefordulásból számtalan alkalommal szereztek gólt, de Schmied átlövéseivel szemben sem nagyon volt ellenszer.

Talán a rossz veszprémi kezdés alapozta meg a németek olyan fokú önbizalmát, hogy alig-alig hibáztak, csak már a végjátékban, de ez már nem számított, mert 11 gólos hátrányban is volt már a Veszprém a második félidő 10. percében. Onnan már nem volt visszaút. Hiába tért vissza Nagy Laci a pályára hosszú idő után, az ezen a szinten súlyos vereséget az ő öt gólja sem tudta megakadályozni.

Ezzel a csoportelsőség kérdése még matematikailag nyitott, a Löwen jó eséllyel indul a második helyért, ez a győzelem fontos volt a számukra, a Veszprémnek pedig talán ez a vereség belefér, a Vardar már valószínűleg nem tudja őket befogni. (22:40:10)

60
    Mérkőzés vége. (32:25)

60
    Nagy Laci blokkol egy lövést, UGALDE indul, belövi a ziccert. (32:25)

60
    NAGY LACI zörgeti meg a hálót átlövésből, az ötödik gólja volt. (32:24)

59
    SIGURMANNSSON test melletti lövése a hálóban. (32:23)

58
    RUESGA válaszol azonnal a túloldalon. (31:23)

58
    REINKIND találja meg a rést falon, hatalmas gólt lő. (31:22)

57
    ILICS értékesíti a büntetőt. (30:22)

57
    Larsen védekezik belül Naggyal szemben, hetes jön. (30:21)

56
    GENSHEIMER a szélről lövi ki a bal alsó sarkot. (30:21)

55
    Létszámegyenlőség a pályán, de a németek előnye gólokban számolva elég nagy. (29:21)

55
    NAGY LÁSZLÓ megpattanó lövése a jobb sarokban pihen meg. (29:21)

54
    Gensheimer adja el a labdát, jöhetünk. (29:20)

54
    Groetzki lövése a felső lécen csattan, a túloldalon Landin védi Lékai közbelövését lábbal. (29:20)