PICK – Vive Targi Kielce 26:27 (vége) | Rhein-Neckar Löwen – Veszprém 32:25 (vége)
OTP Bank - PICK Szeged
26:27 (11:14)
KS Vive Targi Kielce
szombat 06.12.2014, 16:30 • Újszegedi Sportcsarnok, Szeged • EHF Bajnokok Ligája

Köszönjük megtisztelő figyelmüket! (18:07:21)

A lengyel csapaté volt az első, a szegedieké a második félidő, de az utolsó másodpercekben szerzett Cupic-góllal végül jobbnak bizonyult ellenfelénél a Kielce. A második félidő mutatta meg igazán, mekkora kár volt az első játékrészért, amikor a támadásban gyenge szegediek ellen három góllal elhúzott a Kielce. Wyszomirski beállítása döntőnek bizonyult, s a második félidőben többször is komoly előnyben volt a Pick. Az utolsó tíz percre azonban újra felszívta magát a Kielce, s végül nagy csatában megszerezte a győzelmet.

60
    Mérkőzés vége. (26:27)

60
    A szépen kijátszott akció végén CUPIC lő a jobb szélről a kapu közepébe. (26:27)

60
    18 másodperccel a vége előtt kért időt a Kielce mestere. (26:26)

60
    Vendég időkérés. (26:26)

60
    35 másodperc van hátra, a lengyelek támadhatnak. (26:26)

60
    Balogh lő jobbról, de Szmal védeni tud, a vendégeké a labda. (26:26)

59
    Tkaczyk lő jobbról betörve kapufát, a hazaiaké a labda. (26:26)

58
    PARRONDO azonban egy gyors találattal felelni tud. (26:26)

58
    Jurecki lő középről hatalmas átlövésgólt a jobb alsó sarokba, de végül nem adják meg a találatát. (25:26)