Szolnoki Dózsa Közgép - A-HÍD OSC Újbuda 10:7 (vége)
Szolnoki Dózsa Közgép - A-HÍD OSC Újbuda

10:7

(1:2, 2:0, 2:2, 5:3)

vasárnap 07.12.2014, 19:00 • Szentesi uszoda • Theodora Férfi Magyar Kupa

29 év után ismét Magyar Kupa győztes lett a Szolnok összességében pedig negyedszer.

Remekül kezdett az OSC, 2:0-ra vezetett, majd egyre határozottabban védekezett a Dózsa és a támadásokban is egyre hatékonyabb volt. A harmadik negyed végéig kiélezett volt a meccs. A negyedik negyed elején viszont eldöntötte a találkozót a Szolnok. A mérkőzés végén parádés megoldásokat láthattunk a játékosoktól, Varga Dániel, Varga Dénes, Milan Alekszics és Kis Gábor is zseniális gólokat szerzett.

Szolnoki Dózsa Közgép – A-HÍD OSC Újbuda 10:7

MAGYAR KUPA GYŐZTES A SZOLNOKI DÓZSA-KÖZGÉP!

Köszönöm a figyelmet! (20:28:44)

32
    Vége a mérkőzésnek.

32
    Ismét a Szolnok támad, megnyerte a Magyar Kupát!

31
    Varga Dániel blokkolták.

31
    JOSEPH KAYES vált le emberéről és centerből lőtt a bal felsőbe. (10:7)

30
    VÁMOS MÁRTON lőtt emberelőnyből öt méterről kapás hátsóból a rövid felsőbe. (10:6)

30
    Kis harcolt ki emberelőnyt, szolnoki időkérés.

30
    Alekszics 10 méterről lőtt felső lécet, és onnan a félpályáig pattant vissza a labda.

29
    Emberelőnyben SALAMON FERENC kapásból lőtt "rosszkéz" hátsóból a hosszú felsőbe. (9:6)

29
    STEFAN MITROVICS ejtette át Bisztritsányi feje fölött egy lövő csel után. (9:5)

28
    Bátorit blokkolta Alekszics.

28
    MILAN ALEKSZICS ki sem emelkedett a vízből úgy lőtt óriási erővel a kapu közepébe. (8:5)

28
    BUNDSCHUH ERIK pattintott hét méterről a jobb felsőbe. (7:5)

27
    Varga Dániel lőtt fölé.

27
    Vámos szerzett labdát.

27
    KIS GÁBOR parádés gólja, centerből csavart négy méterről a bal alsó sarokba. (7:4)

26
    Kayes kezéből csúszott ki a labda.

26
    Gór-Nagy lövését védte Nagy.

25
    KIS GÁBOR levált védőjéről és öt méterről pattintott a kapu jobb oldalába. (6:4)