Szigetszentmiklós – Győr 0:0 (vége) | Debreceni VSC – Sopron 3:1 (vége) | Nyíregyháza – Békéscsaba 1:0 (vége)
Szombathelyi Haladás – Pécsi MFC 1:2 (vége) | Fehérvár – Dunaújváros 3:1 (vége)
Szombathelyi Swietelsky-Haladás
1:2 (1:2)
Pécsi MFC
kedd 09.12.2014, 16:00 • Rohonci úti stadion, Szombathely • Magyar Ligakupa

Az első félidőt követően értékelhetetlen második követte. Leginkább a csapkodó játékról szólt. Elvétve alakultak ki helyzetek, az is inkább a Hali előtt adódott.
    Viszont egy félidőnyi "előnyt" kapott a Pécs, amit jól őrzött – így megérdemelt vendég siker született!

Köszönjük a figyelmüket! (17:51:18)

90+4

90+3
    Zamostnyt állították ki – csúnya utánrúgásért!

90+1
    Hiába birtokolja többet a labdát a Hali – helyzetekig nem jutnak. Jól zár a vendég védelem!

90
    3 perc lesz a ráadás

90
    Czingráber lökte fel ellenfelét. Pécsi szabadrúgás!

89
    Tihanyit faultolták a félpályánál.

88
    Pejakovic lövése jó 5 méterrel ment mellé.

87
    Les miatt szabadrúgás a Pécs javára!

86
    Rocchi felé egy hosszú indítás... Kirúgás lesz belőle

85
    Biztonsági játékot játszik a Pécs. Mindent kirúgnak – amerre állnak...

84
    Zsirai buktatás miatt besárgult.

83
    James került a földre – ápolni kell a középpályást

82
    Gaál ment el a bal szélen és lövését blokkolta egy védőt – nagy helyzet, ziccer volt!

81
    Mindkét csapat ívelgetni próbál a pocsék pálya miatt, de a szél miatt ez az "út" is járhatatlan!

80
    Rocchi kapott jó kiugratást . De a támadó lesen volt.

Pungor Csaba

Kommentátort keresünk a Szombathelyi Swietelsky-Haladás csapatának meccseihez. További információk.

Gólok: 41. Rocchi – 17. Wittrédi, 31. Wittrédi

Lapok:   16. Jagodics (HAL), 53. Rocchi (HAL), 84. Zsirai (HAL), 90+1. Czingráber (HAL) – 20. Lantos (PMFC), 90+2. Beke (PMFC)   90+3. Zamostny (HAL)

Szombathelyi Swietelsky-Haladás: Gyürü – Zsirai, Devecseri, Czingráber, Füredi – Gaál, Iszlai, Jagodics, Szakály (Zamostny 60') – Török (Tihanyi 65'), Rocchi
    Cserék: Rózsa – Jancsó, Iefremov, Farkas

Pécsi MFC: Helesfay – Nagy, Lantos, Causic, Mohl – James – Frank (Kővári 46'), Wittrédi (Horváth 69'), Szatmári (Beke 90+2), Rácz (Heffler 63') – Fröchlich (Pejakovic 79')
    Cserék: Ipacs – Pölöskei

Játékvezetők: Szabó Zsolt; Asszisztensek: Ring György, Horváth Zoltán; Tartalék játékvezető: Molnár Attila