Szigetszentmiklós – Győr 0:0 (vége) | Debreceni VSC – Sopron 3:1 (vége) | Nyíregyháza – Békéscsaba 1:0 (vége)
Szombathelyi Haladás – Pécsi MFC 1:2 (vége) | Fehérvár – Dunaújváros 3:1 (vége)
MOL Fehérvár FC
3:1 (1:1)
Dunaújváros PASE
kedd 09.12.2014, 17:00 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Magyar Ligakupa

Rendkívül izgalmas mérkőzésen a második félidőt végig uraló Videoton megszerzi a továbbjutáshoz szükséges két gólos győzelmet. Ebben elévülhetetlen érdemei vannak a csereként beálló Nikolic Nemanjának, aki két találatot is előkészített. A Dunaújváros az utolsó percig szorossá tudta tenni a párharcot, a harmadik bekapott gólt követően reális esélyük azonban már nem volt a továbbjutásra. A végeredmény tehát Videoton FC – Dunaújváros PASE 3:1! (18:55:32)

90+5

90+5
    A szabadrúgással nagyjából le is telik az 5 perces hosszabbítás.

90+4
    Zsótért állítja meg lesen az asszisztens.

90+4
    Nikolic teszi át a labdát a jobb oldalon teljesen üresen érkező Treboticnak, a passz kicsit mély, így odaérnek a védők, Trebotic beadása pedig szögletre vágódik.

90+3
    Nikolic ugratná ki Oliveirát, passza azonban elakad Farkasban.

90+2
    Kovács és Hangya csatáját az újvárosi védő nyeri a jobb szélen.

90+2
    Nikházi szabálytalan a hazai térfélen.

90+1
    Öt perc a ráadás!

90
    Szolnoki beadását Feczesin készíti le Treboticnak, aki viszont nem jut el lövésig.

90
    A rendes játékidő utolsó percébe léptünk.

88
    Fejes sárgul be labdaelrúgásért.

88
    Utolsó cseréit is kihasználja a Dunaújváros: Thiago Ribeiro helyén Sóron, míg Böőrt Godslove váltja.

87
    Petneházi szabadrúgása után Lázár lő kapu fölé.

86
    Nikházi kap szabadrúgást a hazaiak térfelén, Fejes lépett oda neki.

86
    Kovács szögletét Simon fejeli kapu fölé 11 méterről.

85
    A beadást Böőr teszi le Thiagonak, aki viszont érthetetlen módon szögletre vágja a labdát.