KTE-Duna Aszfalt – Alba Fehérvár 83:77 (vége)
KTE-Duna Aszfalt
83:77 (23:13, 43:35, 57:54)
TLI-Alba Fehérvár
csütörtök 11.12.2014, 18:00 • Messzi István Sportcsarnok • Férfi NB I. A csoport

A folytatásra feljavult a fehérváriak játéka, és nem csak ledolgozták a hátrányukat, de időnként, még a vezetést is megszerezték. Az utolsó negyed közepe kifejezetten izgalmas volt, ekkor Kovács Péter szerzett lélektanilag fontos triplát a hazaiaknak.

Az utolsó 1-2 percben már sejthető volt, hogy a Kecskemét nem engedi ki a kezéből az irányítást, de ehhez kellett az is, hogy Wood sorsdöntő helyzetben hagyott ki három büntetőt egymás után.

Összességében egy izgalmas, közepes színvonalú mérkőzésen vagyunk túl. A KTE talán saját maga számára tette nehézzé a mérkőzést, ám végül megérdemelten nyert.

KTE-Duna Aszfalt 83-77 TLI-Alba Fehérvár

Köszönöm a figyelmet! (19:51:00)

40:00
    Mérkőzés vége. (83:77)

39:55
    CSORVÁSI büntetője is a gyűrűben. (83:77)

39:55
    CSORVÁSI horogdobással szerez kosarat. Még egy büntetőt is dobhat. (83:76)

39:40
    A vendégek még időt kérnek. (83:74)

39:40
    KOVÁCS Péter kétszer is eredményes a csíkról. A haza közönség már elkönyvelte a győzelmet. (83:74)

39:19
    KINNEY is dobott két büntetőt, melyből egy be is ment. (81:74)

39:18
    KROMAH eredményes még az utolsó percben. (80:74)

39:09
    BAROVIC ugyan csak egy büntetőt dobott be, de a nyolc pontos előny már elég lehet a győzelemhez, (80:72)

38:53
    Wood dobhatott háromszor is büntetőt, azonban nem bírta a rá nehezedő nyomást, és mindegyik lehetőségét kihagyta. (79:72)

38:53
    WOOD kosara reményt ad a vendégeknek. (79:72)

38:36
    RAKIC triplája ellenállhatatlanul hullik a gyűrűbe. (79:70)

38:08
    Ismét időt kérnek a vendégek. (76:70)

38:08
    BAROVIC centermunkája kiváló, melynek a jutalma újabb két pont. (76:70)

37:40
    KOVÁCS Péter egy megszerzett labdából dob könnyű, ám de annál fontosabb kosarat. (74:70)

37:19
    BAROVIC-ra játszották ki a hazaiak az akciót. (72:70)

36:35
    SIMON büntetője is a helyén. (70:70)

36:30
    SIMON tört be az alapvonal mentén, ziccerét faul-tal együtt értékesítette. (70:69)