Tottenham Hotspur – Manchester United 0:0 (vége) | Southampton FC – Chelsea F.C. 1:1 (vége) | Aston Villa FC – Sunderland AFC 0:0 (vége)
Hull City – Leicester City 0:1 (vége) | Manchester City – Burnley FC 2:2 (vége) | Queens Park Rangers – Crystal Palace 0:0 (vége)
Stoke City – West Bromwich Albion 2:0 (vége) | West Ham United – Arsenal FC 1:2 (vége) | Newcastle United – Everton FC 3:2 (vége)
Stoke City
2:0 (0:0)
West Bromwich Albion
vasárnap 28.12.2014, 16:00 • Britannia Stadium, Stoke-on-Trent • Barclays Premier League

2-0-ás győzelmet aratott a Stoke a West Bromwich ellen. Az első félidőben is jobban játszott már a Stoke, de akkor még nem talált be Foster kapujába. A második félidőben Diouf lövésével előnybe kerültek a hazaiak és onnantól teljesen "lebénult" a birminghamiek támadójátéka. Diouf később még egy szerencsés gólt is szerzett, ezzel bebiztosította a győzelmet a Stoke-nak. A mérkőzés hőse egyértelműen a két gólt szerző Diouf volt.
    A West Bromwich még nehezebb helyzetbe került ezzel a vereséggel és lehet, hogy Irvine menedzser napjai is megvannak már számlálva. A Stoke megerősítette helyét a középmezőnybe.

Stoke City – West Bromwich Albion 2:0

Köszönöm a figyelmet! (17:55:21)

90+4

90+3
    Varela bombázott fölé 20 méterről.

90+2
    Ezután a vereség után benne van a pakliban, hogy menesztik a West Brom menedzserét, Alain Irvine-t az állásából. hiszen már a forduló előtt erről szóltak a hírek.