Tottenham Hotspur – Manchester United 0:0 (vége) | Southampton FC – Chelsea F.C. 1:1 (vége) | Aston Villa FC – Sunderland AFC 0:0 (vége)
Hull City – Leicester City 0:1 (vége) | Manchester City – Burnley FC 2:2 (vége) | Queens Park Rangers – Crystal Palace 0:0 (vége)
Stoke City – West Bromwich Albion 2:0 (vége) | West Ham United – Arsenal FC 1:2 (vége) | Newcastle United – Everton FC 3:2 (vége)
Newcastle United
3:2 (1:1)
Everton FC
vasárnap 28.12.2014, 17:15 • St James' Park, Newcastle upon Tyne • Barclays Premier League

Izgalmas meccs volt ez, jól kezdett az Everton, egy gyors góllal vezettek is, de az ezután a fölényben játszó Newcastle megérdemelten egyenlített még jóval a szünet előtt. A második félidőt a hazaiak kezdték jobban, a vezetést is megszerezték, sőt a 68. percben úgy tűnt, Colback már a meccset is eldöntötte, de az Everton cseréi jól működtek, Mirallas még szépíteni tudott, de a hajrában már inkább a Newcastle-nek akadtak nagy helyzetei.

Ezzel a hazaiak egy helyet léptek előre a tabellán, az Everton megőrizte a számára nem túl dicsőséges 12. helyet. (19:12:43)

90+5

90+5
    Coleman beadás helyett cselezni kezd a jobb szélen, szerelik.

90+4
    Perez lő 15 méterről, a labda a jobb kapufáról jön ki!

90+4
    Cabella vezeti bele a labdát Distinbe a 16-oson belül.

90+3
    Rivière adhat be az alapvonalról, de a védők megelőzik Cabellát.

90+2
    Baines száll bele Perezbe a hazai térfélen, nincs sárga...

90+2
    Coleman ad be laposan jobbról, kivetődve szerzi meg Alnwick a labdát.

90+1
    Cabellát állítja meg Distin a bal szélen.

90+1
    4 perc a ráadás.

90
    Gouffran helyett Cabella a pályán.

90
    Alcaraz ível a 16-os előterébe egy labdát, kifejelik a védők.

89
    Barkley ível a kapu mögé egy beadást.

88
    Rivière tarja fel a jobb szélen Alcarazt, szabadrúgás ez is.

88
    Mirallas kevéssel teker a jobb felső mellé a szabadrúgásból!

87
    Colback húzza ki Garbutt lábát a kaputól 25 méterre, balra.

86
    Garbutt beadását blokkolják a védők, visszapattan rá a labda, dobhatnak a hazaiak.