Magyarország_dup – Szlovénia 24:24 (vége)
Magyarország_dup
24:24 (12:12)
Szlovénia
vasárnap 28.12.2014, 17:00 • Nagyatád, Városi Sportcsarnok • Felkészülési mérkőzések (U20)

A második félidőben minden ott folytatódott, ahol az első végén abbamaradt: a csapatok remek iramú meccset vívtak, s a felvonás derekáig fej-fej mellett haladtak. A folytatásban a magyar válogatott stabilizálni tudta két-háromgólos vezetését, mígnem a hajrá újfent kiélezett küzdelmet hozott.

Az utolsó öt-tíz percben megjósolhatatlanná vált a győztes együttes kiléte; a színvonalas csata végül – a látottak alapján igazságos – döntetlennel zárult.

A nagyatádi Városi Sportcsarnok mára búcsúzik, s remélhetőleg holnap 11:00 órától is hasonlóan izgalmas találkozót láthatunk! Ne feledjék, azt a mérkőzést is élőben közvetítjük! Tartsanak velünk akkor is!

Mára köszönjük megtisztelő figyelmüket! (18:35:15)

60
    Véget ért a mérkőzés. (24:24)

60
    A villámgyors ellentámadás végén BLAZ JANC egyenlített... (24:24)

60
    GÓL!!! VEZET A MAGYAR VÁLOGATOTT!
    59:31-nél TÓTH ÁDÁM talált a kapuba a jobbszélről berobbanva, majd Janus Lapajne állt ki két percre. (24:23)

60
    Matic Verdinek kapott labdát a balszélen, próbálkozását MIKLÓS GERGŐ hárította remek érzékkel! (23:23)

59
    58:48-nál Slavko Ivezic időkérése szakítja félbe a játékot. (23:23)

59
    Szlovén szabaddobással folytatódik a találkozó, amelyből eddig 58 perc 22 másodperc telt el. (23:23)

59
    Ápolás miatt áll az óra, ugyanis Ligetvári Patrik mellett Blaz Janc került a földre. (23:23)

59
    Nemzeti csapatunk emberelőnyben játszhatja végig a mérkőzést, miután 58:12-nél Nik Henigman kétperces kiállításban részesült. (23:23)

57
    Juhász Ádám passza volt pontatlan Stranigg János számára, a gyors kontra végén viszont Blaz Janc nem találta el a mieink kapuját! (23:23)

57
    A vezetéséért indíthat tehát akciót a magyar válogatott! (23:23)

57
    56:42-nél Csoknyai István kikérte harmadik idejét a mai mérkőzésen. (23:23)

57
    A szabaddobást követő átlövés szerencsére eredménytelen maradt, ugyanis Janus Lapajne lökete jócskán elkerülte a mieink kapuját! (23:23)

56
    Ápolás miatt áll a játék és az óra, ugyanis a magyar falban Nik Henigman került a földre. (23:23)

56
    55:20-nál LIGETVÁRI PATRIK tette egyenlővé az állást! (23:23)

55
    Hazai labdaeladás után végigvezetett vendégtámadást zárt le góllal BLAZ JANC. (22:23)

54
    Fortuna a mienkkel van, ugyanis az ellenakció végén Matic Verdinek lövése kerülte el a magyar kapu jobb oldalát. (22:22)

54
    A büntetőből Juhász Ádám nemes egyszerűséggel Urh Kastelicet találta telibe... (22:22)

54
    Lucijan Fizuleto szabálytalankodott hétméterest érően Stranigg Jánossal szemben. (22:22)

Vörös Sándor

Magyarország_dup: (12) Rózsavölgyi Gergő, (16) Miklós Gergő – (5) Leimeter Csaba, (6) Tóth Ádám, (7) Juhász Ádám, (8) Faluvégi Rudolf, (9) Kovacsics Péter, (10) Stranigg János, (11) Nemes Richárd, (13) Vasvári Ádám, (14) Győri Mátyás, (15) Gyene Norbert, (19) Ligetvári Patrik, (20) Horváth Dániel, (21) Szeitl László

Szövetségi kapitány: Csoknyai István

Szlovénia: (1) Domen Skorc, (12) Urh Kastelic, (16) Jure Blazevic – (2) Nik Henigman, (4) Matic Suholeznik, (5) Rok Gaspersic, (6) Luka Groff, (7) Janus Lapajne, (8) Blaz Janc, (9) Jan Jurecic, (10) Rok Ovnicek, (11) Lucijan Fizuleto, (13) Matic Verdinek, (15) Tilen Kodrin, (17) Adam Bratkovic, (18) Tim Jenko Bogdanic, (19) Marguc Gal

Szövetségi kapitány: Slavko Ivezic

Játékvezetők: Csányi Tibor, Zörgő Róbert